فعالیت بیش از ۳۵۰۰ زرندی در عرصه صنایع دستی

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان زرند از وجود بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ هنرمند صنایع دستی در شهرستان به‌عنوان فرصت بزرگی نام برد. به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان؛ محمد اسلامی گفت: نمایشگاه ملی […]

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان زرند از وجود بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ هنرمند صنایع دستی در شهرستان به‌عنوان فرصت بزرگی نام برد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان؛ محمد اسلامی گفت: نمایشگاه ملی صنایع‌ دستی تا ۲۱ آذرماه جاری به میزبانی سیرجان در حال برگزاری است و صنعتگرانی از شهرستان زرند در رشته‌های سفال، سرامیک و تراش سنگ‌های قیمتی در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان زرند افزود: زرندی‌ها همیشه پای ثابت حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی هستند و این نشان‌دهنده پیشرفت چشمگیر شهرستان در حوزه صنایع دستی است.

اسلامی در ادامه از ثبت تمام تعهدات اشتغال اداره میراث فرهنگی زرند تا پایان مردادماه امسال خبر داد و تاکید کرد: خوشبختانه به‌دلیل رونق بسیار خوب بخش صنایع‌دستی ما بسیار زودتر از پیش‌بینی‌ها به عدد تعهد اشتغال شهرستان دست یافته‌ایم.

وی از دستور فرماندار به ادارات و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی برای حمایت از تولیدات صنایع دستی هنرمندان زرندی خبر داد و گفت: این مسئله در رونق تولید و فروش صنایع‌دستی بسیار تاثیرگذار بوده است.

اسلامی خاطرنشان کرد: این بدین معنا نیست که ما فقط منتظر جذب مشتریان از حوزه صنعت و یا ادارات باشیم بلکه هدف ما جذب مشتری از میان تمام اقشار و صنوف و در بین تمام ایرانیان است و دلیل حضور در نمایشگاه‌ها در این هدف نهفته است.

انتهای خبر/م
فعالیت بیش از ۳۵۰۰ زرندی در عرصه صنایع دستی

منبع:آرمـان
? فعالیت بیش از ۳۵۰۰ زرندی در عرصه صنایع دستی