فرهنگ شهید و شهادت نجات‌بخش جامعه است

نذیر کرمان/کرمان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جیرفت ترویج فرهنگ شهید و شهادت را نجات‌بخش عنوان کرد که از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا محسوب می‌شود.  محسن نسب امیری شامگاه هفتم آذرماه در آیین سومین یادواره ۳۹ شهید منتسب به شهرداری جیرفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ادای احترام به شهدای جبهه مقاومت گفت: امروز […]

نذیر کرمان/کرمان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جیرفت ترویج فرهنگ شهید و شهادت را نجات‌بخش عنوان کرد که از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا محسوب می‌شود. 

محسن نسب امیری شامگاه هفتم آذرماه در آیین سومین یادواره ۳۹ شهید منتسب به شهرداری جیرفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ادای احترام به شهدای جبهه مقاومت گفت: امروز فرهنگ شهید و شهادت نجات‌بخش جامعه اسلامی و مسلمانان جهان است و این مهم با برگزاری یادواره‌ها محقق می‌شود زیرا زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست. 

 وی فرهنگ ایثار و شهادت را باعث نجات جامعه در گذشته، امروز و آینده دانست و افزود: ما مسلمانان و مومنان با تاسی از سیره شهدا و نگاه ویژه به منش و روش آنها باید امورات دینوی و اخروی خود را پیش ببریم.

نسب امیری با تشریح چالش‌های فراروی نظام جمهوری اسلامی که توسط دشمنان طراحی شده، بیان کرد: اگر در دوران بیش از ۴۰ ساله انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده چالش‌هایی را در مسیر نظام ایجاد کردند، اما مردم استوار و محکم در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند و این مهم به دلیل وجود تفکر بسیجی، شهید و شهادت است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جیرفت فرهنگ شهید و شهادت را رمز موفقیت کشورهای اسلامی دانست و گفت: امروز فرهنگ بسیجی، شهید و شهادت و انقلاب اسلامی نه تنها در کشورهای اسلامی بلکه در دیگر کشورهای دنیا به عنوان فرهنگ نجات بخش ترویج یافته است.

وی با این تعبیر که جنگ غزه، نبرد خون و شمشیر است، افزود: در این جنگ توازن نظامی وجود ندارد و یک گروه کوچک در مقابل آمریکا، اسرائیل و اروپا می‌جنگند.

وی تصریح کرد: مردم مظلوم غزه با تاسی از سیره و منش شهدا در برابر دنیای استکبار ایستاده‌اند.

نسب امیری با بیان اینکه یادواره امشب به یاد و خاطره شهدا برپا شده، گفت: هدف از این یادواره ترویج فرهنگ شهداست، همان فرهنگی که نجات بخش است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جیرفت در پایان فرهنگ ایثار و شهادت را برگرفته از فرهنگ اسلام و اهل بیت (علیهم السلام) دانست و افزود: فرهنگ حضرت فاطمه (سلام الله علیها) فرهنگی است که با همه وجود پشت ولایت ایستاد.

به گزارش نذیر کرمان، سومین یادواره ۳۹ شهید منتسب به شهرداری جیرفت با حضور خانواده‌های معظم شهدا، پرسنل شهرداری و جمعی از مردم با اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی برگزار شد.

انتهای پیام 
فرهنگ شهید و شهادت نجات‌بخش جامعه است

منبع: ایـسنا
? فرهنگ شهید و شهادت نجات‌بخش جامعه است