فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کرمان

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی امروز به کرمان سفر کرد. به گزارش فت فتو؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در سفر به کرمان مرکز ۱۶ ساعته خدمات جامع کرونایی ثارالله، با ظرفیت خدمات دهی روزانه به ۳۰۰ نفر را افتتاح کرد.   وی همچنین از مرکز واکسیناسیون ۹ دی دیدار […]

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی امروز به کرمان سفر کرد.

به گزارش فت فتو؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در سفر به کرمان مرکز ۱۶ ساعته خدمات جامع کرونایی ثارالله، با ظرفیت خدمات دهی روزانه به ۳۰۰ نفر را افتتاح کرد.

 

وی همچنین از مرکز واکسیناسیون ۹ دی دیدار کرد، این مرکز ظرفیت واکسیناسیون هزارو ۵۰۰ نفر را داراست.

 

افتتاح مرکزواکسیناسیون شهیدپورجعفری با ظرفیتپذیرش  واکسیناسیون  هزار و  ۵۰۰ نفر در روز از دیگر طرحها بود.

این مرکزدر خیابان خرمشهر کرمان (محله پانصد دستگاه) واقع ‌شده است و با مشارکت بسیج و سپاه استان و دانشگاه علوم پزشکی کرمان راه اندازی شده است.

سردار سلامی در مراسم افتتاح این طرح گفت:اجرای طرح شهید سلیمانی مقابله با کرونا دستاوردها و موفقیت‌های خوبی به دنبال داشت و طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا تعطیل نشده بود اما با رویکرد جدید و با شدت بیشتر با کمک گروه‌های جهادی و دیگر تیم‌ها فعالیت خود را از سرگرفته است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه به منظور کاهش نرخ ابتلا به کرونا در کشور و قطع زنجیره این ویروس همه نهادها باید پای کار بیایند گفت: اجرای این طرح با همکاری مردم بود و بیشترین نقش را در این طرح خود مردم به عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین مسئله در این طرح بیماریابی و تمرکز بر پیشگیری است ادامه داد: در گام پنجم، طرح سپهبد شهید سلیمانی مقابله با کرونا با کمک دانشگاه‌های علوم پزشکی به واکسیناسیون عمومی ورود کرده است.

 

سردار سلامی د‌ر خصوص آخرین وضعیت واکسن«نورا» اظهار کرد:  این واکسن در مرحله اول تست بالینی موفقیت‌آمیز بود و ان‌شاءالله وارد فاز دوم آزمایش‌های بالینی شده‌ایم.فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کرمان

 

وی سپس با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد و سردار حسنی سعدی مسئول گلزار شهدای کرمان گفت: تاکنون ۲۳۰ زوج در کنار مرقد مطهر حاج قاسم سلیمانی مراسم عقد را برگزار کرده اند و ۵۳ ملیت مختلف به مزار شهید سلیمانی امده اند.

 

 

دراین سفر وضعیت کرونا در استان کرمان و بازدید از روند اجرای طرح شهید سلیمانی مورد بررسی قرار می گیرد.

فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کرمان
فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در کرمان