فرمانده سپاه کرمان: ترک فعل در طرح شهید سلیمانی پذیرفته نیست

کرمان_فت فتو_ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در برخی از مناطق بر روی زمین مانده و برخی هنوز باور ندارند که یک طرح ملی است گفت: ترک فعل یا کوتاهی در این طرح در مبارزه با کرونا از هیچ کس پذیرفته نیست. به گزارش فت فتو، سردار حسین معروفی […]

کرمان_فت فتو_ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در برخی از مناطق بر روی زمین مانده و برخی هنوز باور ندارند که یک طرح ملی است گفت: ترک فعل یا کوتاهی در این طرح در مبارزه با کرونا از هیچ کس پذیرفته نیست.

به گزارش فت فتو، سردار حسین معروفی روز شنبه در جلسه ستاد کرونای استان کرمان با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) با اشار به اینکه سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با کرونا توصیه ای نبودند بلکه یک فرمان بود و  بلافاصله نیروهای مسلح اعلام آمادگی کردند افزود: هماهنگی های ستادی در سطح استان انجام شده است. 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در برخی از مناطق بر روی زمین مانده و برخی هنوز باور ندارند که این طرح متعلق به سپاه نیست بلکه یک طرح ملی است گفت: همه باید در این طرح کمک کنیم که اگر درست اجرایی شود صدرصد می‌توانیم جلو بسیاری از مشکلات را بگیریم. 

سردار معروفی با بیان اینکه فرمانداران به عنوان روسای ستاد شهرستانی کرونا طرح شهید سلیمانی را جدی بگیرند و گزارشات این طرح را روزانه به دبیرخانه ارسال کنند تصریح کرد: ما می توانیم با اجرای قرنطینه خانگی در این طرح بار فشار را با از روی دوش دانشگاه علوم پزشکی برداریم. 

وی با بیان اینکه  نباید به سادگی از کنار این موضوع گذشت گفت: در برخی از شهرستان ها این طرح به خوبی پیش رفته است. 

اصرار بر قرنطینه قطعی نداریم بلکه اصرار به کنترل جدی داریم

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه اصرار بر قرنطینه قطعی نداریم بلکه اصرار به کنترل جدی وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان را داریم گفت: ورودی های استان و شهرستان ها باید کنترل شوند و از ورود مسافرانی که از استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان به مناطق ییلاقی استان تردد می‌کنند ممانعت شود و برای کنترل این محورها هر تعداد نیرو انسانی، نیروی انتظامی در این زمینه نیاز هست در اختیار آنها قرار می دهیم. 

سردار معروفی با اشاره به اینکه فرخوان برای پیشکسوتان دفاع مقدس برای کمک به شرایط موجود اعلام شده است گفت: این افراد نمی توانند کار تخصصی کنند اما می توانند کارهای اولیه بیمار را انجام دهند و برای یک کار تخصصی باید پیشکسوتان حوزه پزشکی و درمان در سراسر کشور فراخوان شوند. 

وی با اشاره اینکه صدا و سیما در بحث عادی انگاری باید وارد عرصه شود و روزانه حداقل ۲ ساعت از صدا و سیما محتوا منتشر شود تا مردم نسبت به وضعیت موجود حساس شوند تصریح کرد: وعاظ و مداحان اهل بیت (ع) در استان در جلسات عزاداری مراقبت کنند و به عزاداران تذکر دهند تا فاصله اجتماعی را رعایت کنند و نسبت به وضعیت بحرانی مردم را حساس کنند. 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد:آمادگی داریم همه امکانات را در اختیار استان قرار دهیم و آماده همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای تزریق واکسن هستیم.منبع:ایرنـا
? فرمانده سپاه کرمان: ترک فعل در طرح شهید سلیمانی پذیرفته نیست