فرزندان مسعود پزشکیان را بشناسیم+عکس

ظاهرا پزشکیان زندگی عاشقانه ای در گذشته داشته و با وجود گذشت ۳۰ سال از فوت همسرش هنوز ازدواج نکرده و دلیل این مسئله را در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان، از زبان فرزندانش و خود دکتر در گفتگوی صورت گرفته آنها با مجری برنامه دست خط می خوانید. با مجله گفتنی […]


ظاهرا پزشکیان زندگی عاشقانه ای در گذشته داشته و با وجود گذشت ۳۰ سال از فوت همسرش هنوز ازدواج نکرده و دلیل این مسئله را در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان، از زبان فرزندانش و خود دکتر در گفتگوی صورت گرفته آنها با مجری برنامه دست خط می خوانید. با مجله گفتنی همراه باشید.
پسران مسعود پزشکیان از دلیل ازدواج نکردن پدر گفتند

یوسف و مهدی پزشکیان، پسران دکتر مسعود پزشکیان درباره حادثه‌ای که برای مادرشان رخ داد و دلیل ازدواج نکردن پدرشان صحبت کرده و گفتند:

خوب ما اون موقع کوچیک بودیم و داشتیم از یک مسافرتی برمی‌گشتیم به تبریز، همه اعضای خانواده با یک ماشین بودیم.

تصادف اتفاق افتاد، پدر از تصادف هیچی تو ذهنش نیست، ماشین چپ می‌کنه و با یه سنگی برخورد می‌کنه و مادر و برادر کوچکترم در این حادثه مرحوم میشن.

دلیل ازدواج نکردن پدرم، بیشتر به خاطر ما بود، می‌گفتند که اگر ازدواج کنم شاید در حق شما اجحاف بشه، واقعاً در کمتر کسی میشه این کارهایی که ایشون برای ما کردند رو دید اما سعی می‌کنیم که نذاریم ایشون تنها باشند.
مسعود پزشکیان در مورد دلیل ازدواج نکردنش اینگونه توضیح داد:

طبیعتاً نمی‌شد، اگر یکی در خونه باشه و با بچه‌ها اختلاف کنه، بالاخره باید طرف یکی رو بگیری، من و بچه‌ها راحت‌تر می‌تونستیم با هم باشیم بدون اینکه این اختلافات پیش بیاد.

ماجرای ازدواج مسعود پزشکیان

بر اساس اعتقادی که داشتیم، ازدواج کردیم، من دانشجو بودم و ایشون هم دانشجو بود و ۵۰۰ تومانم پول داشتم کلاً و با همون ۵۰۰ تومن ازدواج کردیم، ایشون دانشجو بودن و در حین تحصیل هم بچه‌دار شدیم.

طبیعتاً کار سختی بود و بعد انقلاب و جنگ شد و من در هر عملیاتی شرکت می‌کردم و در خانه نبودم. مادر و پدر همسرم از تهران به تبریز اومدند و ساکن و ماندگار شدند، خیلی هم به همسرم کمک می‌کردند.

با این سختی و هر دو درس می‌خوندیم، سخت بود بچه‌ها رو با همدیگه بزرگ کردن من هر وقت کارم تموم می‌شد به خانه می‌اومدم تا ایشون هم بتونن درس بخونن.

من جراح عمومی شدم و ایشون جراح زنان شد، من رفتم فوق تخصص قلب و ایشون فوق تخصص نازایی رو می‌خوندند و در کاری که می‌کردیم جز بهترین‌ها بودیم. همسر دکتر پزشکیان متأسفانه در سال ۱۳۷۳، به همراه یکی از فرزندانش در سانحه تصادف درگذشت.


فرزندان مسعود پزشکیان را بشناسیم+عکس

منبع: اصلاحات نیوز
? فرزندان مسعود پزشکیان را بشناسیم+عکس