عامل قتل در سال ۹۹ شهرستان فاریاب دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاریاب گفت: طی عملیاتی در شب گذشته عامل قتل در سال ۹۹ در شهرستان فاریاب دستگیر شد. به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»  فرمانده انتظامی شهرستان فاریاب گفت:  در عملیات شب گذشته پلیس این شهرستان در روستای بلوچ‌آباد گفت: در این عملیات قاتل فراری که سال ۹۹ مرتکب قتل شده […]

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاریاب گفت: طی عملیاتی در شب گذشته عامل قتل در سال ۹۹ در شهرستان فاریاب دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»  فرمانده انتظامی شهرستان فاریاب گفت:  در عملیات شب گذشته پلیس این شهرستان در روستای بلوچ‌آباد گفت: در این عملیات قاتل فراری که سال ۹۹ مرتکب قتل شده بود دستگیر شد.

 احمدیوسفی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس شهرستان فاریاب در صدد دستگیری یک قاتل فراری پس از چند ماه کار اطلاعاتی از حضور این فرد در یک منزل واقع در یکی از نقاط روستای بلوچ آباد مطلع و سحرگاه گذشته به این محل اعزام شدند.

وی افزود: در این عملیات که تنی چند از اهالی و اقوام این متهم قصد اخلال در عملیات دستگیری این متهم را داشتند با سرعت عمل و اقتدار پلیس متفرق و در نهایت متهم مورد نظر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد. 
این مقام ارشد انتظامی درپایان افزودند: امنیت وآرامش شهروندان خط قرمز پلیس می باشد وکسانیکه درسدد اخلال در نظم عمومی وآرامش خاطر شهروندان باشند،اجازه جولان به آنان نداده وطبق قوانین باجدیت با آنها برخورد خواهد کرد.

انتهای خبر/ م
عامل قتل در سال ۹۹ شهرستان فاریاب دستگیر شد

منبع:آرمـان
? عامل قتل در سال ۹۹ شهرستان فاریاب دستگیر شد