ظرفیت مدارس برای اسکان زائران شهید سلیمانی به کار گرفته شود

نذیر کرمان/کرمان استاندار کرمان گفت: در کنار ساخت اردوگاه‌ها، باید از ظرفیت مدارس برای اسکان زائران مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استفاده کرد. محمدمهدی فداکار عصر ۱۸ آذر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: ضرورت استفاده از اردوگاه‌های آموزش و پرورش استان بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در […]

نذیر کرمان/کرمان استاندار کرمان گفت: در کنار ساخت اردوگاه‌ها، باید از ظرفیت مدارس برای اسکان زائران مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استفاده کرد.

محمدمهدی فداکار عصر ۱۸ آذر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: ضرورت استفاده از اردوگاه‌های آموزش و پرورش استان بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در داخل شهر کرمان بیشتر شده که در این زمینه باید در کنار ساخت اردوگاه‌ها، از ظرفیت مدارس برای اسکان زائران استفاده کرد.

وی با اشاره به یکی از دستورکارهای جلسه مبنی‌بر مساعدت مالی جهت ساخت اردوگاه شهید سلیمانی، گفت: استان در این زمینه همکاری لازم در حد توان را خواهد داشت اما به‌منظور تامین اعتبار آن باید وزارت آموزش و پرورش ورود پیدا کند تا پروژه احداث شود.

استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنانش درباره تعمیر، تجهیز و تامین اسکنر برای امتحانات نهایی دانش‌آموزان مدارس استان، گفت: با توجه به اعتباری که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در اختیار سازمان نوسازی مدارس استان قرار داده، آموزش و پرورش نیز باید اولویت‌های موردنیاز خود را تهیه کند و جهت تعمیر و تجهیز در اختیار سازمان نوسازی مدارس قرار دهد.

وی با اشاره به طرح اطلس “اوان کودکی” آموزش و پرورش استان کرمان، افزود: این طرح ویژه کودکان تا شش سال است و باید همه دستگاه‌های مرتبط، اطلاعات لازم جهت تشکیل این اطلس را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند و اگر محدودیت‌هایی برای ارائه اطلاعات وجود دارد باید از طریق وزارتخانه به طور ستادی پیگیری شود.

فداکار بیان کرد: یکی از بزرگ‌ترین تصمیم‌گیری‌های وزارت آموزش و پرورش این است که مدیریت کودکستان‌ها به این وزارتخانه واگذار و جلوی برخی از انحرافات گرفته شد.

فداکار با اشاره به برگزاری طرح “دختر ایران” در مدارس کرمان، خاطرنشان کرد: تاکید می‌شود سایر دوستان هم این کار را ببینند چراکه یک کار بسیار بزرگ است و به دنبال ملی شدن این طرح هستیم.

انتهای پیام
ظرفیت مدارس برای اسکان زائران شهید سلیمانی به کار گرفته شود

منبع: ایـسنا
? ظرفیت مدارس برای اسکان زائران شهید سلیمانی به کار گرفته شود