طرح شهید سلیمانی راهکاری موثر در مهار کرونا

داوود ابراهیم پور گفت : ۳۲ تیم نظارتی ،حمایتی و مراقبتی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار در قالب طرح شهید سلیمانی حضور فعال دارند داوود ابراهیم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه انار در گفتگو با خبرنگار فت فتو اظهار کرد: نیروهای بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی، آماده خدمت و همکاری با مدافعان […]

داوود ابراهیم پور گفت : ۳۲ تیم نظارتی ،حمایتی و مراقبتی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار در قالب طرح شهید سلیمانی حضور فعال دارند

داوود ابراهیم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه انار در گفتگو با خبرنگار فت فتو اظهار کرد: نیروهای بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی، آماده خدمت و همکاری با مدافعان سلامت به کار گرفته خواهند شد.

وی با اشاره به پیک پنجم گفت: جهت عبور از این بحران و مقابله با ویروس کرونا،مردم درکنار مدافعان سلامت، تیم های سه گانه بسیج، نقش اصلی را ایفا می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار بیان کرد: در طرح شهید سلیمانی هر پایگاه مقاومت بسیج به عنوان یک پایگاه بهداشت محله معرفی می‌شود و نیروهای بسیج شهرستان در قالب تیم های حمایتی،نظارتی و مراقبتی  به کار گرفته می‌شوند.

این مقام مسئول افزود: در راستای طرح شهید سلیمانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار با تمام بضاعت در خدمت سلامت مردم است.

وی تصریح کرد: برای مقابله و قطع زنجیره انتقال کرونا  ۳۲ تیم نظارتی ،حمایتی و مراقبتی با حضور بسیجیان متخصص در قالب طرح شهید سلیمانی در شهرستان انار تشکیل شده است.

ابراهیم پور با اشاره به سخنان حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی ) و اجرای طرح  کمک مومنانه گفت: به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و حمایت از خانواده های آسیب پذیر ۴۲۰ بسته معیشتی با برآورد تقریبی ۹۶ میلیون تومان و ۳۰۰۰ پرس غذای گرم به این خانواده ها اهدا شده است.

انتهای پیام/
 
طرح شهید سلیمانی راهکاری موثر در مهار کرونا

منبع:آرمـان
? طرح شهید سلیمانی راهکاری موثر در مهار کرونا