شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ اعلام شد

شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰، به مدارس و مراکز غیر دولتی ابلاغ شد. به گزارش فت فتو؛ از سوی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی شهریه بیش از ۱۵ هزار مدرسه و پیش دبستانی غیردولتی در سامانه مشارکت ها،  ابلاغ شد. بر اساس این گزارش،  موسسان این واحدهای […]

شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰، به مدارس و مراکز غیر دولتی ابلاغ شد.

به گزارش فت فتو؛ از سوی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی شهریه بیش از ۱۵ هزار مدرسه و پیش دبستانی غیردولتی در سامانه مشارکت ها،  ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش،  موسسان این واحدهای آموزشی می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه(mosharekatha.ir)   پس از ورود به سامانه، از منوی مدارس و آموزشگاه ها نسبت به دریافت پوستر شهریه اقدام کنند.

بر این اساس، چنانچه مؤسسی نسبت به شهریه ابلاغی معترض است باید قبل از دریافت پوستر شهریه نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه مشارکت ها اقدام کند و پس از دریافت پوستر شهریه امکان ثبت اعتراض وجود نخواهد داشت.

در این گزارش آمده است، شهریه مصوب مدارس غیردولتی، شامل هزینه‌های مرتبط با ارائه برنامه هفتگی مدارس و پیش‌دبستانی‌ها بر اساس ساعات مصوب شورای عالی آموزش‌ و پرورش و ساعات فوق‌برنامه درسی مندرج در الگوی تعیین شهریه است

 منبع:بــرنا
?
شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ اعلام شد