شبیه‌خوانی مجلس شهادت حضرت زهرا(س) در روستا ده‌زیار کرمان

همزمان با ایام فاطمیه(س) آئین تعزیه خوانی به همت هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار برگزار شد. به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار؛ به‌مناسبت ایام عزاداری شهادت بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه(س) سه مجلس تعزیه غریب در روستا ده‌زیار کرمان اجرای عمومی شد. در این […]

همزمان با ایام فاطمیه(س) آئین تعزیه خوانی به همت هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار؛ به‌مناسبت ایام عزاداری شهادت بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه(س) سه مجلس تعزیه غریب در روستا ده‌زیار کرمان اجرای عمومی شد.

در این مراسم که به مدت سه شب در مسجد مقدس حضرت جوادالائمه(ع) ده‌زیار برگزار شد مجالس تعزیه شهادت حضرت حبیب‌بن‌مظاهر(ره)، بازار شام و شهادت حضرت رقیه(س) و مجلس تعزیه شهادت حضرت زهرا(س) شبیه‌خوانی شد.

در جریان برگزاری این مجالس تعزیه که به همت هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار انجام شد، استاد عباس صالحی و استاد عباس لنکرانی از نوازندگان برجسته موسیقی تعزیه کشور و تعدادی از ذاکران تعزیه‌خوان از استان‌های تهران و قم نیز همکاری داشتند.

هیئت تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل(ع) ده‌زیار از گروه‌های تعزیه فعال استان کرمان است که در تمام مناسبت‌های مذهبی در سطح استان کرمان اجرای برنامه دارد.

انتهای خبر/م
شبیه‌خوانی مجلس شهادت حضرت زهرا(س) در روستا ده‌زیار کرمان

منبع:آرمـان
? شبیه‌خوانی مجلس شهادت حضرت زهرا(س) در روستا ده‌زیار کرمان