سیاه‌پوشان حسینی، شب هنگام در تردد از معابر دقت کنند/گِل‌مالی خودروها ممنوع است

سرپرست پلیس راهور استان کرمان با تاکید بر مراقبت رانندگان نسبت به تردد عزاداران حسینی، که به سبب لباس تیره به خوبی دیده نمی‌شوند، گفت: «رانندگان وسایل نقلیه از هرگونه رنگ‌آمیزی و گِل‌مالی خودرو که منجر به کاهش دید راننده و مخدوش شدن پلاک خودرو می‌شود خودداری کنند». به گزارش فت فتو؛ سرهنگ امیر معین‌الدینی […]

سرپرست پلیس راهور استان کرمان با تاکید بر مراقبت رانندگان نسبت به تردد عزاداران حسینی، که به سبب لباس تیره به خوبی دیده نمی‌شوند، گفت: «رانندگان وسایل نقلیه از هرگونه رنگ‌آمیزی و گِل‌مالی خودرو که منجر به کاهش دید راننده و مخدوش شدن پلاک خودرو می‌شود خودداری کنند».

به گزارش فت فتو؛ سرهنگ امیر معین‌الدینی با اشاره به حضور و خدمات‌رسانی مضاعف کارکنان پلیس به مردم در ماه محرم از اجرای طرح‌های مستمر برقراری نظم و امنیت ترافیکی در این ایام خبر داد و بیان کرد: «از هم اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای پوشش نقاط ترافیکی در ایام محرم صورت گرفته است».

وی در این رابطه به رانندگان توصیه کرد: «در این ایام چنانچه چراغ‌های جلو و عقب و یا چراغ ترمز وسیله‌ی نقلیه‌شان معیوب شده سریعاً نسبت به رفع نقص آن اقدام کنند چراکه اکثر عزاداران از لباس تیره و مشکی استفاده می‌کنند که این امر به ویژه در شب‌ها باعث می‌شود مشاهده‌ی عابران پیاده مشکل‌تر شود و از طرفی تردد آن‌ها نسبت به شب‌های عادی در سطح سواره‌روها بیشتر خواهد بود».

معین‌الدینی افزود: «عابران پیاده نیز بایستی در رفت و آمد خود مراقبت کنند و حتی‌المقدور هنگام عبور از معابر از پل‌های عابر پیاده و محل‌های مجاز و خط‌کشی عابر پیاده برای تردد استفاده کرده و در محل گردهمایی هیات‌ها نیز در مکان‌های تردد وسایل نقلیه تجمع نکنند».

وی با تاکید مجدد بر مراقبت رانندگان نسبت به تردد شهروندان که به سبب لباس تیره به خوبی دیده نمی‌شوند، گفت: «رانندگان وسایل نقلیه از هرگونه رنگ‌آمیزی و گِل‌مالی خودروی خود که منجر به کاهش دید راننده و مخدوش شدن پلاک خودرو می‌شود نیز خودداری کرده و در اجرای طرح‌های ترافیکی و ممنوعیت‌های موقت عبور و مرور ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام همکاری لازم را با پلیس داشته باشند».منبع:بــرنا
?
سیاه‌پوشان حسینی، شب هنگام در تردد از معابر دقت کنند/گِل‌مالی خودروها ممنوع است