سلاح ایمان و معنویت کفه تراوزی نیروهای مسلح را به نفع ایران سنگین کرده است

نذیر کرمان/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نیروهای مسلح ایران دارای سلاح‌های معمولی و گرم همانند نیروهای ارتش سایر کشورها هستند. هرچند برخی اوقات سلاح‌های بعضی از کشورها از ایران پیشرفته‌تر می‌شوند و گاهی اوقات سلاح‌های ما پیشرفته تر می‌شوند و این رقابت همچنان ادامه دارد اما نیروهای جمهوری اسلامی […]

نذیر کرمان/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نیروهای مسلح ایران دارای سلاح‌های معمولی و گرم همانند نیروهای ارتش سایر کشورها هستند. هرچند برخی اوقات سلاح‌های بعضی از کشورها از ایران پیشرفته‌تر می‌شوند و گاهی اوقات سلاح‌های ما پیشرفته تر می‌شوند و این رقابت همچنان ادامه دارد اما نیروهای جمهوری اسلامی ایران به سلاح ایمان و معنویت نیز مجهز هستند و این سبب می‌شود که کفه ترازو به نفع ایران سنگین‌تر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی امروز ۳۰ شهریورماه در حاشیه برگزاری نماز وحدت و دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح در استان کرمان اظهار کرد: کشور در بحث نظامی و امنیتی به دستاورد بزرگی دست یافته و آن جایگاه بازدارندگی است.

او ادامه داد: در تاریخ ایران، جمهوری اسلامی موفق شد با همت نیروهای مسلح به جایگاهی برسد که برای کشور با سربلندی و افتخار بازدارندگی را رقم بزنند و دشمن به خودش اجازه نمی‌دهد که حتی یک نگاه معناداری خلاف امنیت ایران، به کشور داشته باشد زیرا می‌داند با جواب سخت مواجه می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان این مطلب که هیچ یک از نیروهای مسلح جهان هم عرض نیروهای مسلح کشور ما نیستند، بیان کرد: نیروهای مسلح ایران دارای سلاح‌های معمولی و گرم همانند نیروهای ارتش سایر کشورها هستند. هرچند برخی اوقات سلاح‌های بعضی از کشورها از ایران پیشرفته‌تر می‌شوند و گاهی اوقات سلاح‌های ما پیشرفته تر می‌شوند و این رقابت همچنان ادامه دارد اما نیروهای جمهوری اسلامی ایران به سلاح ایمان و معنویت نیز مجهز هستند و این سبب می‌شود که کفه ترازو به نفع ایران سنگین‌تر باشد.

او اظهار کرد: تجهیزات نظامی ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر سلاح‌های کشور عراق (سایر کشورها سلاح‌های مدرنی در اختیار عراق قرار داده بودند) مدرن نبودند و توازن به هم خورده بود و از نظر پشتیبانی مالی نیز ما عقب‌تر از عراق بودیم اما نیروهای مسلح ایران دارای سلاح معنویت بود و این سلاح ایران را پیروز کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی افزود: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس در صف شهادت ایستاده بودند اما دشمن اینگونه نبود و برای رزمندگان ما تسخیر سنگر دشمن و عقب راندن دشمن یا شهادت هر دو حکم پیروزی داشت.

او خطاب به نیروهای مسلح گفت: در هفته دفاع مقدس دستاوردهای خود را به توده‌های مردم نشان دهید تا مردم از اقتدار و شوکت شما مطلع شوند که به آن افتخار خواهند کرد.

انتهای پیام
سلاح ایمان و معنویت کفه تراوزی نیروهای مسلح را به نفع ایران سنگین کرده است

منبع: ایـسنا
? سلاح ایمان و معنویت کفه تراوزی نیروهای مسلح را به نفع ایران سنگین کرده است