سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است

امام جمعه بردسیر در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و با تبریک دهه ولایت گفت: سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بردسیر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر کرمانی در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر و با […]

امام جمعه بردسیر در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و با تبریک دهه ولایت گفت: سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بردسیر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر کرمانی در آیین تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر و با تبریک دهه ولایت، به اهمیت این دهه اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه درخصوص ماه محرم، ایام فاطمیه فرهنگ‌سازی شده؛ ولی متأسفانه درخصوص غدیر آنگونه که شایسته است، فرهنگ‌سازی کافی صورت نگرفته است.

وی از ماه ذیحجه به‌عنوان ماه ولایت نام برد و با تأکید براینکه هرچه داریم از ولایت است، افزود: اسلام بر پنج بنای نماز، زکات، حج، روزه و ولایت استوار است.

امام جمعه بردسیر با تأکید براینکه سعادت دنیا و آخرت در گرو تبعیت از ولایت است، خاطرنشان کرد: در دنیا ۷۳ فرقه مسلمان داریم که بسیاری از مشکلات و تفرقه‌ها به‌دلیل عدم تبعیت از ولایت و اهل بیت است.

سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است

کرمانی اضافه کرد: چنانچه مردم پیرو ولایت باشند، بسیاری از مشکلات دنیوی اصلاح خواهد شد.

وی با قدردانی از اقدامات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر عنوان کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با وجود کرونا و عدم حضور فیزیکی دانشجویان و استادان توانسته است فعالیت‌های فرهنگی خود را به‌صورت مجازی برگزار کند و این تلاش قابل قدردانی است.

آمنه فیروزآبادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر و زهرا نادری معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه نیز با قدردانی از حمایت‌های امام جمعه بردسیر گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه را در زمینه‌های برگزاری وبنیارهای فرهنگی، مسابقات مجازی کتابخوانی و … ارائه کردند.

به گزارش آنا، در پایان این نشست فعالان و برگزیدگان مسابقات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر تجلیل شدند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/منبع:آنـــا
? سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است