سرکشی از ورودیهای شمال استان با بالگرد //فیلم

فرمانده انتظامی استان با بالگرد از ورودیهای شمال استان بازدید کرد به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت :۱۶ نقطه از مبادی خروجی و ورودی استان کرمان در طرح محدودیتهای کرونایی کنترل می شود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی   در بازدید سردار ناظری فرمانده انتظامی استان وعلیرمضانی مدیرکل صدا […]

فرمانده انتظامی استان با بالگرد از ورودیهای شمال استان بازدید کرد

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت :۱۶ نقطه از مبادی خروجی و ورودی استان کرمان در طرح محدودیتهای کرونایی کنترل می شود.

کد ویدیو

 

در بازدید سردار ناظری فرمانده انتظامی استان وعلیرمضانی مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان از پست ایست بازرسی ورودی استان کرمان از سمت شمال استان گفت: در ۱۶ نقطه در ۱۰ شهرستان های استان از ورودی به استان کرمان پست های ایست بازرسی راه اندازی واز خودروهای با پلاک غیر بومی کاملا جلوگیری وبرگشت داده می شوند .

 

 فرمانده انتظامی استان کرمان  همچنین در حاشیه مراسم تحلیف و اعطای سردوشی به سربازان آموزشی پایه خدمتی مردادماه ۱۴۰۰ در مرکز تربیت و آموزش شهید باهنر ناجا مستقر در باغین  گفت:در حال حاضر ۱۶ نقطه از مبادی خروجی و ورودی استان کرمان در طرح محدودیتهای کرونایی کنترل می شود.

 

 

کنترل ورودی‌های کرمان دراجرای محدودیتهای کرونا

در این مراسم سردار ناظری با اشاره به سالروز ورود آزادگان سرافراز به  ایران اسلامی گفت: آزادگان مایه عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و خاطرات آنها از زمان دفاع مقدس و اسارت باید برای نسلهای آینده ثبت و ضبط شود.منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? سرکشی از ورودیهای شمال استان با بالگرد //فیلم