سرلشکر باقری: پلیس کرمان در حوزه جنوب تقویت می‌شود

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: انتظامی کرمان در حوزه جنوب مقداری مورد تقویت قرار می‌گیرد و اقداماتی در حوزه کویر انجام و امنیت این خطه ارتقاء می‌یابد. به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سرلشکر محمد باقری در پایان نشست جمع‌بندی نظارت تخصصی ستاد کل از مجموعه انتظامی استان کرمان با اشاره به ارزیابی یک […]


رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: انتظامی کرمان در حوزه جنوب مقداری مورد تقویت قرار می‌گیرد و اقداماتی در حوزه کویر انجام و امنیت این خطه ارتقاء می‌یابد.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سرلشکر محمد باقری در پایان نشست جمع‌بندی نظارت تخصصی ستاد کل از مجموعه انتظامی استان کرمان با اشاره به ارزیابی یک ماهه پلیس توسط تیم‌های اعزامی ستاد کل اظهار داشت: امروز نیز در جلسه جمع‌بندی مشاهده شد که مجموعه انتظامی این استان در مسیر پیشرفت قرار دارد و نقاط قوت توسعه و کاستی‌ها کاهش پیدا کرده است.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح افزود: همکاران ما در این استان پهناور و دیار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با امکانات موجود به‌صورت جهادی در حال کار و تلاش هستند و واکاوی شاخص‌ها نشان می‌دهد وضعیت امنیت رو به بهبود و میزان جرم کاهش پیدا کرده و البته کارهای سنگین‌تری بر عهده انتظامی است.

وی عنوان کرد: انتظامی کرمان در حوزه جنوب مقداری مورد تقویت قرار بگیرد و اقداماتی در حوزه کویر انجام و امنیت این خطه ارتقاء یابد که امیدواریم با بسیج امکانات و کمک دیگر مسؤولان و نهادها، مجموعه انتظامی بهتر از قبل اجرای ماموریت کند.

پایان پیام/ ۳۷۶۳ / ش

سرلشکر باقری: پلیس کرمان در حوزه جنوب تقویت می‌شود

منبع: فــارس
? سرلشکر باقری: پلیس کرمان در حوزه جنوب تقویت می‌شود