سردار نقدی: بیداری امروز مردم جهان مرهون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران ‌صبح امروز با حضور در گلزار شهدای بین‌المللی کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این این مکان مقدس ادای احترام کرد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این روزها خون مطهر […]

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران ‌صبح امروز با حضور در گلزار شهدای بین‌المللی کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این این مکان مقدس ادای احترام کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این روزها خون مطهر شهدای غزه باعث بیداری عالم و باز شدن چشمان بشریت شده است، اظهار داشت: جهاد مردم غزه روشن‌کننده حقایق فلسطین است و خون مطهر این شهدا چشمان بشریت را بر روی حقایق باز کرده است.

وی با اشاره به موج بیداری که امروز در جهان ایجاد شده است، گفت: اگر یک قرن هم جهاد تبیین و گفت‌وگو می‌کردیم، نمی‌توانستیم این میزان بیداری را در جهان ایجاد کنیم و این میزان پیشرفت داشته باشیم .

سردار نقدی با بیان اینکه بیداری امروز مردم جهان و پیشرفت‌ها و موفقیت‌های امروز جبهه مقاومت مرهون تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی‌های مردان بزرگی چون شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت است، افزود: مسیری که پیش ما گشوده شده مسیر روشنی است و خداوند این فداکاری‌های بزرگ را بی‌اجر نگذاشته است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران ‌با بیان اینکه امروز بسیج مستضعفین یک شکل عینی در جهان به خود گرفته است، گفت: نابودی اسرائیل آرزوی شهید سلیمانی و همه شهدا بود و ما باید قدر این فرصت را برای غلبه نهایی بر صهیونیست‌ها بدانیم.

انتهای پیام/۵۱۱/.
سردار نقدی: بیداری امروز مردم جهان مرهون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

منبع: تسنــیم
? سردار نقدی: بیداری امروز مردم جهان مرهون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است