سردار معروفی: نظام ولایی حاج قاسم نظام ولایت باوری است

سردار حسین معروفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب هدایت کننده جهان اسلام، مسلمین و بشریت است، اظهار داشت: حضرت امام خامنه‌ای(حفظه الله) نه فقط ایران که جهان اسلام را مدیریت و مراقبت می‌کند و عزت، شرف و بزرگی ملت ایران به واسطه هدایت پیامبرگونه ایشان است.  وی […]

سردار حسین معروفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب هدایت کننده جهان اسلام، مسلمین و بشریت است، اظهار داشت: حضرت امام خامنه‌ای(حفظه الله) نه فقط ایران که جهان اسلام را مدیریت و مراقبت می‌کند و عزت، شرف و بزرگی ملت ایران به واسطه هدایت پیامبرگونه ایشان است. 

وی با بیان اینکه ولایت‌باوری فراتر از ولایت‌پذیری است، گفت: خیلی‌ها مدعی ولایت‌پذیری هستند و این ولایت‌پذیری آنها تا زمانی است که منصب و مقامی دارند و زمانی که از منصب خود کنار می‌روند ولایت‌پذیری یادشان می‌رود و در برخی از موارد پا را فراتر گذاشته و مقابل ولایت می‌ایستند. 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شناخت ۳۸ ساله از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: نظام ولایی شهید سلیمانی نظام ولایت‌باوری است، حاج قاسم منتظر فرمان و فتوا و حکم نبود و با میل ولی و حجت خدا کار می‌کرد. 

وی با بیان اینکه خیلی‌ها می‌گفتند سوریه سرزمین سوخته است و می‌خواستند شهید سلیمانی را برگردانند، اما حاج قاسم چون می‌دانست که امام ایشان چه می‌خواهد به دنبال همان رفت، ادامه داد: امروز همه دنیا نتیجه و ثمره مجاهدت‌های شهید سلیمانی را شاهد بودند. 

معروفی با اشاره به اینکه نظام ولایی حاج قاسم نظام ولایت باوری است، افزود: حاج قاسم، عباس انقلاب استف یعنی ادب، وفا، بصیرت و معرفت حضرت عباس در وجود شهید سلیمانی نهادینه شده بود و واقعیت این است که باید در سر کلاس درس عباس ابن علی (ع) نشست و حسینی شد.

وی با اشاره به وصیت‌نامه شهید سلیمانی، گفت: این وصیت‌نامه در واقع ولایت‌نامه است و حاج قاسم در این ولایت‌نامه جمهوری اسلامی را خیمه‌گاه رسول‌الله (ص) و سیدالشهدا (ع) و حرم می‌داند، خیمه‌گاهی که دشمن نمی‌تواند به آن ورود کند. 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهید سلیمانی با این نگاه می‌گوید که ما ملت امام حسینیم ما ملت شهادت هستیم، افزود: منظور حاج قاسم از این شعار یک سخن احساسی نبود، بلکه پشت این سخن یک منطق است. 

وی با اشاره به اینکه در کربلا همه اشرار عالم مقابل امام حسین (ع) صف‌آرایی کرده و جبهه و قرارگاه ایجاد کردند، اما یاران امام حسین (ع) با اینکه می‌دانستند عربا عربا می‌شوند، پای امامشان ایستادند، بیان کرد: امروز نظام سلطه در برابر ما ائتلاف و صف‌آرایی کرده، اما نباید روی ما اثر بگذارند و ذائقه ما را تغییر دهند، چون ملت امام حسین (ع) هستیم. 

معروفی با بیان اینکه حاج قاسم بیت‌الزهرا را چهار ماه قبل از شهادتشان برای حضرت زهرا (س) وقف کرد و در موقوف‌نامه آن نوشته شده که هر کس در این مکان سخنرانی، روضه‌خوانی و غیره می‌کند باید محب اهل‌بیت (ع)، امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای باشد و این اوج ولایت‌باوری حاج قاسم است. 

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم گفت من با همه علمای شیعه و اهل سنت در دنیا ارتباط داشتم هیچ کس در حکمت مدیریت و هدایت جهان اسلام به امام خامنه‌ای نمی‌رسید، گفت: امروز حکومتی که در راس آن یک مرجع تقلید جامع‌الشرایط شیعی است، تنها حافظ و جان‌پناه ملت مظلوم فلسطین و غزه است.

انتهای پیام/۵۱۱/
سردار معروفی: نظام ولایی حاج قاسم نظام ولایت باوری است

منبع: تسنــیم
? سردار معروفی: نظام ولایی حاج قاسم نظام ولایت باوری است