سردار شریف از خیانت صورت‌گرفته در شهادت «شهید هاشمی» می‌گوید

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه ما شاهد بودیم آن خیانتی که در شهادت شهید هاشمی صورت گرفت و شلیکی که به او شد، شلیک همراه با شناخت بود و این‌طور نبود که در یک تیراندازی کور اتفاق بیفتد. به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار رمضان شریف ظهر امروز در […]


سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه ما شاهد بودیم آن خیانتی که در شهادت شهید هاشمی صورت گرفت و شلیکی که به او شد، شلیک همراه با شناخت بود و این‌طور نبود که در یک تیراندازی کور اتفاق بیفتد.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار رمضان شریف ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا هاشمی معاون اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان که در مهرماه ۱۴۰۱ به شهادت رسید، اظهار کرد: هرکدام از پاسداران ما به علت ارادت به دستگاه اهل بیت و ولایت عطر و بوی خاصی دارند.

وی بیان داشت: فکر می‌کنم هرچه به این منبع فیض اتصال بیشتری داشته باشند، نورانیت، معرفت، نوع رفتار و اندیشه و عملکردی که با مواجه با دوست و دشمن دارند، متفاوت است.

شریف ابراز کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته شهید هاشمی این بود که برای حفظ جان هموطنان عزیزمان خیلی دل می‌سوزاند، وقتی به‌صحنه شهادت او نگاه می‌کنید، می‌بینید آدمی در این سطح و با آن درجه از مسؤولیت و آن تجربه و سابقه در کارهای اطلاعاتی اما زمانی حس می‌کند جان تعدادی از مردم عزیز و بی‌گناه ما در زاهدان در خطر است خودش را به کانون اصلی شورش می‌رساند.

وی تصریح کرد: شهید هاشمی به کانون شورش رفت با وجود اینکه هم خودش و هم همه می‌دانستند، دشمن، چهره‌اش را شناسایی کرده و پُست، مسؤولیت و ماموریت او را می‌داند.

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: همه ما شاهد بودیم آن خیانتی که در شهادت شهید هاشمی صورت گرفت و شلیکی که به او شد، شلیک همراه با شناخت بود و این‌طور نبود که در یک تیراندازی کور اتفاق بیفتد. شریف از شهید هاشمی به‌عنوان یکی از عناصر اطلاعاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب‌شرق کشور نام برد و از اشراف اطلاعاتی خوب وی خبر داد.

وی بیان داشت: زمان یکه شهید هاشمی متوجه شد، جان هموطنان در خطر است و او می‌تواند، ناجی باشد، برای نجات جان مردم بی‌گناه و زن و بچه مردم جانش را نثار کرد.

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: برای خانواده سپاه پاسداران افتخار بزرگی‌ست که چنین نیروهایی را در دامن خود پرورش می‌دهد و از خدا می‌خواهم ما هم راه این شهیدان عزیز را ادامه دهیم و رهروان مناسبی برای تحقق آرمان‌های آنها باشیم.

پایان پیام/۸۰۰۱۹/ب

سردار شریف از خیانت صورت‌گرفته در شهادت «شهید هاشمی» می‌گوید

منبع: فــارس
? سردار شریف از خیانت صورت‌گرفته در شهادت «شهید هاشمی» می‌گوید