سربازان سه ماه کسری خدمت می‌گیرند/تلاش برای تسهیلات بیشتر به سربازان صورت می‌گیرد

کدخبر : ۵۲۱۶۲۲ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ۱۳:۰۶:۲۲ رئیس کل ستاد نیروهای مسلح: رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ایران با اشاره به کاهش سه ماه خدمت سربازی ابراز داشت: تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست. به گزارش نذیر کرمان ، سرلشگر محمد باقری صبح امروز در حاشیه نشست با فرماندهان […]رئیس کل ستاد نیروهای مسلح:

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ایران با اشاره به کاهش سه ماه خدمت سربازی ابراز داشت: تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست.


به گزارش

نذیر کرمان


، سرلشگر محمد باقری صبح امروز در حاشیه نشست با فرماندهان ارشد انتظامی استان کرمان اظهار داشت: مسئله سربازی مسئله آسانی نیست که با تصمیمات ناگهانی بتوان تغییرات اساسی در آن داد زیرا سرباز و جوان عزیز ما در این مقطع زندگی می‌آید و مسؤولیت در دفاع و امنیت کشور موضوع ساده‌ای نیست.

وی بیان کرد: پس از بیش از یک سال و نیم بررسی و تلاش صورت گرفته، فرماندهان پذیرفتند با جایگزینی سایر نیروها و تغییرات فرآیندها بتوانیم سه ماه خدمت سربازی را کاهش دهیم که اتفاق افتاد.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح از کاهش و کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران، افراد دارای خدمت بسیجی و همچنین مهارت‌آموزی خبر داد و ابراز داشت: میانگین زمانی که سرباز خدمت می‌کند ماه‌های زیادی نیست با این وجود اما تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست.

سرلشگر باقری در پایان سخنان خود با اشاره به حضور و انجام وظیفه سربازان در سرتاسر مرزها و بخش‌های مختلف کشور اظهار داشت: هرچند نمی‌توان به آسانی تصمیماتی برای سربازان اتخاذ کرد اما تلاش برای تسهیلات بیشتر صورت می‌گیرد.آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نذیر کرمان در وب منتشر خواهد شد.


پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.


پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
سربازان سه ماه کسری خدمت می‌گیرند/تلاش برای تسهیلات بیشتر به سربازان صورت می‌گیرد

منبع: مــوج
? سربازان سه ماه کسری خدمت می‌گیرند/تلاش برای تسهیلات بیشتر به سربازان صورت می‌گیرد