زنان و کودکان غزه با سرخی خون خود مقاومت را به جهان عرضه کردند

حجت الاسلام والمسلمین علی عرب‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اتفاقات اخیر در نوار غزه، اظهار داشت: این روزها دنیا شاهد است که بالغ بر ۱۶ هزار شهید در حدود ۵۰ روز توسط ددمنشان خون‌آشام رژیم صهیونیستی در یک سرزمین کوچک به شهادت رسیده‌اند. وی با بیان اینکه تعداد زیادی […]

حجت الاسلام والمسلمین علی عرب‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اتفاقات اخیر در نوار غزه، اظهار داشت: این روزها دنیا شاهد است که بالغ بر ۱۶ هزار شهید در حدود ۵۰ روز توسط ددمنشان خون‌آشام رژیم صهیونیستی در یک سرزمین کوچک به شهادت رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از این شهدا کودکانی بودند که خودشان را فدا و سپر مقاومت کردند و با کودکی خودشان صحنه‌گردان مقاومت در سرزمین غزه بودند، گفت: امروز دیگر ظلم ظالمان عالم و نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و طفل نامشروع آنها یعنی رژیم غاصب صهیونیستی بر کسی پوشیده نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه درد جانکاهی است وقتی انسان می‌بیند انسان‌های مظلوم و بی‌گناهی مثل زنان و کودکان غزه در خون خودشان می‌غلطند، بیان کرد: زنان و کودکان غزه با سرخی خون خود مقاومت را به جهان عرضه کردند و همه این ظلم‌ها و جنایات در شرایطی اتفاق می‌افتد که شعار «زن، زندگی، آزادی» گوش بشر را کر کرده است.

وی با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی دست‌پرورده استکبار جهانی است و می‌خواست مردم مسلمان غزه را از سرزمین خودشان بیرون کند، ادامه داد: سنت صهیونیست‌ها بر این است که خودشان را قوم برتر می‌دانند و برای رسیدن به اهداف خود هر ظلم و جنایاتی را انجام می‌دهند.

عرب‌پور با تاکید بر اینکه خونخوارتر و ظالم‌تر از صهیونیست‌ها در عالم نیست و در دوران هفتاد ساله‌ای که از اشغال سرزمین فلسطین می‌گذرد چه جنایاتی را انجام نداده‌اند، افزود: ما هنوز جنایات صهیونیست‌ها در اردوگاه‌های «صبرا و شتیلا» را از یاد نبرده‌ایم.

وی با بیان اینکه اتفاقات اخیر غزه ورق جدیدی از جنایات صهیونیست‌ها بود، گفت: از ۱۵ مهرماه تا یکم آذرماه که زمان آتش‌بس بود، بالغ بر ۶ هزار کودک و ۴ هزار زن بی‌دفاع توسط رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه به شهادت رسیدند و امروز وظیفه همه ما است که از مظلومان فلسطین و غزه دفاع کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه عاقبت خون مظلوم انتصار است و این یک سنت الهی است، افزود: همه بدانند مردم فلسطین در نهایت پیروز این میدان هستند و پیروزی نهایی از آن فلسطین و جبهه مقاومت است.

وی با بیان اینکه ما باید از مردم غزه درس ایستادگی بگیریم، گفت: صهیونیست‌ها آمده بودند که قدرت پوشالی خود را به دنیا نشان دهند و آبروی از دست رفته خود را احیا کنند، اما شکست مفتضحانه‌ای خوردند و امروز پرچم فلسطین بار دیگر به اهتزاز در آمده و روسیاهی آن به جریان صهیونیست و ظالمان عالم مانده است.

عرب‌پور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران شالوده و زیرساخت مقاومت جهان است، افزود: خون پاک شهید سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم و مقاومت امروز بار داده است و ثمره آن پیروزی و فتحی است که نصیب مردم غزه شده است.

انتهای پیام/۵۱۱/
زنان و کودکان غزه با سرخی خون خود مقاومت را به جهان عرضه کردند

منبع: تسنــیم
? زنان و کودکان غزه با سرخی خون خود مقاومت را به جهان عرضه کردند