زاکانی سوال درمورد کاندیداتوری در انتخابات را بی ‌جواب گذاشت

به گزارش خبرنگارسیاسی نذیر کرمان،  علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه هیئت دولت درباره کاندید شدن در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در حال حاضر  برنامه من برای ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی است. وی درباره  تفاوت عملکرد در دولت سیزدهم پس از شهادت سید ابراهیم رئیسی عنوان کرد: فقدان آیت الله رئیسی که قابل […]


به گزارش خبرنگارسیاسی نذیر کرمان،  علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه هیئت دولت درباره کاندید شدن در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در حال حاضر  برنامه من برای ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی است.

وی درباره  تفاوت عملکرد در دولت سیزدهم پس از شهادت سید ابراهیم رئیسی عنوان کرد: فقدان آیت الله رئیسی که قابل جبران نیست که دارای یک شخصیت بزرگ و مذهبی و اجرایی و توانمند بودند، اما راه او مستمر است.

شهردار تهران گفت: این ماه دو پروژه بزرگ همکاری بین شهرداری و دولت داریم که این دوپروژه ساخت ۲۰۰ هزار واحد و دیگری هم آغاز توزیع جریان ارائه خدمت معیشت به مردم است که تاکید رئیس جمهور بوده است. رئیس جمهور بر این دو پروژه  تاکید ویژه داشتند لذا یک روز هم عقب نیفتاد بلکه به همت دولت و مدیریت شهری کار دنبال می‌شود و امیدواریم که کار‌هایی که می‌کنیم روح آن شهید را شاد کند و خدمت به مردم مستمر باشد.

انتهای پیام/

زاکانی سوال درمورد کاندیداتوری در انتخابات را بی ‌جواب گذاشت

منبع: بــرنا
? زاکانی سوال درمورد کاندیداتوری در انتخابات را بی ‌جواب گذاشت