رودبار دمای ۴۹ درجه را ثبت کرد

اداره کل هواشناسی کرمان گرم‌ترین نقطه استان کرمان را در شهرستان رودبارجنوب با ۴۹ درجه طی ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد. به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «نذیر کرمان»؛ و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل هواشناسی استان کرمان؛ طی امروز (چهارشنبه) در ۲۴ ساعت گذشته سردترین ایستگاه استان نیز لاله‌زار در شهرستان بردسیر […]اداره کل هواشناسی کرمان گرم‌ترین نقطه استان کرمان را در شهرستان رودبارجنوب با ۴۹ درجه طی ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «نذیر کرمان»؛ و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل هواشناسی استان کرمان؛ طی امروز (چهارشنبه) در ۲۴ ساعت گذشته سردترین ایستگاه استان نیز لاله‌زار در شهرستان بردسیر با دمای ۱۴ درجه بوده است.

 بیشینه دمای شهر کرمان ۴۰ درجه سانتیگراد و کمینه دمای این شهر هم ۲۳ درجه اعلام شده است.

 هواشناسی در تحلیل و اعلام پیش‌بینی هوا طی روزهای آینده برای استان کرمان اعلام کرد که طبق بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی، طی روزهای آینده تحت‌تأثیر وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان، وزش باد در کویر مرکزی و انتقال ریزگردها به استان افزایش غلظت غبار و کاهش کیفیت هوا در شمال، شمال غرب و شرق دور از انتظار نخواهد بود.

 بر اساس این گزارش، از بعدازظهر جمعه بر سرعت وزش باد در سطح استان افزوده خواهد شد و بیشینه سرعت وزش باد در شمال غرب و شرق استان پیش‌بینی می‌شود، لذا افزایش غلظت غبار و اختلال تردد به‌ویژه در جاده‌های مواصلاتی جنوب شرق استان محتمل است.

 همچنین طی پنج‌روز آینده ضمن افزایش ابر احتمال رگبار باران در برخی از مناطق شمال، مرکز و جنوب غرب استان دور از انتظار نیست.

 این گزارش همچنین می‌گوید به لحاظ دمایی اوایل هفته آینده از شدت گرما کاسته خواهد شد.
 
 انتهای خبر/بارانی


رودبار دمای ۴۹ درجه را ثبت کرد

اخبار کرمان
اخبار کرمان و شهرستان ها

منبع:آرمـان
? رودبار دمای ۴۹ درجه را ثبت کرد