رسانه ها چشم و گوش مردم و مسئولان هستند

حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: رسانه‌ها چشم و گوش مسئولان و مردم هستند و بنا بر این، نقد منصفانه، مطالبه‌گری و پرسشگری باید از اولویت کار فعالان این حوزه باشد. به گزارش اقطاع خبر، حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان زرند، افزود: رسانه‌ها […]

حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: رسانه‌ها چشم و گوش مسئولان و مردم هستند و بنا بر این، نقد منصفانه، مطالبه‌گری و پرسشگری باید از اولویت کار فعالان این حوزه باشد.

به گزارش اقطاع خبر، حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان زرند، افزود: رسانه‌ها چشم و گوش مسئولان و مردم هستند و بنا بر این، نقد منصفانه، مطالبه‌گری و پرسشگری باید از اولویت کار فعالان این حوزه باشد.

 این مقام قضایی گفت: دستگاه قضایی از خبرنگاران و رسانه‌هایی که انتقاد سازنده سعی در اصلاح امور جامعه می‌کنند، حمایت خواهد کرد.

حجت الاسلام محمدی نقش رسانه در کاهش آسیب های اجتماعی را بسیار اهمیت دانست و گفت با کمک رسانه ها می‌توان برای کاهش آسیبهای اجتماعی بیش از پیش تلاش کرد.

رئیس دستگاه قضا شهرستان زرند با بیان اینکه خدمات ارائه شده در این انجمن برای کمک به خانواده های نیازمند زندانیان تحت پوشش انجمن قابل تقدیر است، ادامه داد انجمن حمایت زندانیان کمبود منابع مالی دارد، لذا نیازمند مساعدت مسئولان بویژه خيران  هستند تا بتوانند خدمات مطلوبتری را به خانواده های زندانیان بی بضاعت ارایه دهند.

محمدی تاکید کرد: لازم است با سرمایه گذاری و ایجاد منابع درآمد پایدار برای انجمن حمایت از زندانیان ، زمینه اشتغال برای خانواده‌ها فراهم شده و به گونه‌ای سرمایه گذاری صورت گیرد  که منابع درآمدی به صورت مستمر و پایدار، و اولویت اصلی این انجمن باشد.

در این آیین از خبرنگاران با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/زرندمنبع:آرمان