راه اندازی مخزن اکسیژن مایع در بیمارستان خاتم الانبیاء بافت

احسان سلطانی گفت: دستگاه ۱۰ تنی مخزن اکسیژن حاوی گاز مایع (سانترال) با همکاری شرکت فولاد شهرستان بافت در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهرستان بافت راه اندازی شد. احسان سلطانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان بافت در گفتگو با خبرنگار اقطاع خبر اظهار کرد: دستگاه اکسیژن ساز از تجهیزات حیاتی بیمارستان‌ها به ویژه جهت خدمت […]

احسان سلطانی گفت: دستگاه ۱۰ تنی مخزن اکسیژن حاوی گاز مایع (سانترال) با همکاری شرکت فولاد شهرستان بافت در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهرستان بافت راه اندازی شد.

احسان سلطانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان بافت در گفتگو با خبرنگار اقطاع خبر اظهار کرد: دستگاه اکسیژن ساز از تجهیزات حیاتی بیمارستان‌ها به ویژه جهت خدمت رسانی به بیماران تنفسی و کرونایی است.
وی تصریح کرد: این منبع با مخزن مرکزی (سانترال) به صورت یک سیستم متشکل از چند سیلندر حاوی گاز فشرده مرتبط با یک دیگر که در مکانهای ثابت قراردارند و هم اکنون تمام بخش های بیمارستان را به صورت کامل پوشش داده و قادر است با فشار اکسیژن قوی، اکسیژن مورد نیاز بیماران تنفسی را تامین کند.

وی با بیان اینکه این مخزن با همکاری شرکت فولاد شهرستان تهیه و نصب شده است افزود: در حال حاضر و با گسترش بیماری کرونا در شهرستان و احتیاج بیماران به دستگاه اکسیژن ساز، این دستگاه می توانند کمک بسیار خوبی به بیمارستان و درمان بیماران کرونایی نماید.
سلطانی در پایان گفت: یک دستگاه اکسیژن ساز با ارزش ۴ میلیارد تومان نیز از طرف هیت امنای ارزی دانشگاه در اختیار این بیمارستان قرار گرفته است.

 

راه اندازی مخزن اکسیژن مایع در بیمارستان خاتم الانبیاء بافتمنبع:آرمان