رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان حمله رژیم صهیونسیتی به بخش کنسولی سفارت ایران را محکوم کرد

نذیر کرمان/کرمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی جنایت صهیونیست‌ها در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق را محکوم کرد. دکتر مهدی احمدی نژاد امروز ۱۴ فروردین ماه در این پیام حمله به بخش کنسولی سفارت ایران را نقض آشکار کنوانسیون‌های بین‌المللی و قوانین دیپلماتیکی دانست که حمله به مقر نمایندگی‌های دیپلماتیک […]

نذیر کرمان/کرمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی جنایت صهیونیست‌ها در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق را محکوم کرد.

دکتر مهدی احمدی نژاد امروز ۱۴ فروردین ماه در این پیام حمله به بخش کنسولی سفارت ایران را نقض آشکار کنوانسیون‌های بین‌المللی و قوانین دیپلماتیکی دانست که حمله به مقر نمایندگی‌های دیپلماتیک را جرم می‌داند.

در بخشی از این پیام ضمن تبریک و تسلیت شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان ایشان آمده است: دشمن غاصب صهیونیستی بایستی بداند که هیچگاه ظلم ثابت نبوده و ظالم نتوانسته دوام ابدی داشته باشد و بزودی تاوان جنایات خود را پس خواهند داد و بداند ما پیرو مکتبی هستیم که هرگز ذلت را نمی‌پذیرد و پیروزی از آن صابران و جهادگران است .

وی اضافه کرد: بی عملی دولت‌های غربی و حتی پرهیز از محکوم کردن چنین جنایاتی نشان می‌دهد که ادعای مدعیان پرچمداری حقوق بشر در غرب و ادعای دموکراسی خواهی، یک دروغ بزرگ برای فریب افکار عمومی جهان و استفاده از این شعارها برای منافع سردمداران کشورهای غربی و نه دلسوزی برای بشریت است.

انتهای پیام 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان حمله رژیم صهیونسیتی به بخش کنسولی سفارت ایران را محکوم کرد

منبع: ایـسنا
? رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان حمله رژیم صهیونسیتی به بخش کنسولی سفارت ایران را محکوم کرد