دوئل مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان

مهدی توسنگ از درگیری شبانه تکاوران یگان ۱۱۵ بخش زهکلوت شهرستان رودبار جنوب با قاچاقچیان مسلح و کشف ۲۳۳ کیلو تریاک، در این عملیات خبر داد. به گزارش فت فتو، مهدی توسنگ سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر اظهار کرد: تکاوران یگان ۱۱۵ زهکلوت شهرستان رودبار جنوب پس از انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیری […]

مهدی توسنگ از درگیری شبانه تکاوران یگان ۱۱۵ بخش زهکلوت شهرستان رودبار جنوب با قاچاقچیان مسلح و کشف ۲۳۳ کیلو تریاک، در این عملیات خبر داد.

به گزارش فت فتو، مهدی توسنگ سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر اظهار کرد: تکاوران یگان ۱۱۵ زهکلوت شهرستان رودبار جنوب پس از انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیری مواد مخدر مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: تکاوران پلیس شبانه با اجرای کمین در نقطه ای از دشت جازموریان پس از مشاهده خودروی وانت نیسان قاچاقچیان، با علائم هشدار دهنده به آن دستور ایست دادند که سرنیشنان خودرو بدون درنگ اقدام به تیر اندازی به سمت ماموران کردند.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر در ادامه بیان کرد: بلافاصله با آتش پر حجم ماموران، خودرو متوقف و قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند که در ادامه ماموران طی بازرسی از این خودرو ۲۳۳ کیلو تریاک را کشف کردند.

 توسنگ در پایان خاطر نشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری در منطقه ادامه دارد.

انتهای پیام/ س
 منبع:آرمان
? دوئل مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان