دستگیری ۷ عضو شبکه تروریستی وابسته به گروه تکفیری داعش در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت:در پی اقدام مشترک مجدد سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه استان، یکی از شبکه‌های تروریستی داعش در استان شناسایی و ۷ نفر از اعضاء این شبکه دستگیر شدند. به گزارش نذیر کرمان از کرمان، مهدی بخشی در تشریح جزییات این خبر […]


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت:در پی اقدام مشترک مجدد سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه استان، یکی از شبکه‌های تروریستی داعش در استان شناسایی و ۷ نفر از اعضاء این شبکه دستگیر شدند.

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، مهدی بخشی در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: در پی رصد اطلاعاتی و اقدام عملیاتی مشترک سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات کرمان و سازمان اطلاعات سپاه استان، در اقدام روزهای اخیر مجددا گروه تروریستی داعش مورد ضربه قرار گرفت و یکی از شبکه‌های این گروه تروریستی که آماده اقدام عملیاتی و ایجاد نا امنی در کشور بود در استان شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

 این مقام قضایی در استان کرمان افزود: این تروریست‌ها مترصد دریافت مأموریت و اجرای عملیات تروریستی در عمق کشور بودند که به حول و قوه الهی قبل از هر اقدامی در تور اطلاعاتی نهادهای امنیتی استان قرار گرفته و بازداشت شدند و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و ان‌شاءالله در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

 مدعی‌العموم در استان کرمان عنوان کرد: سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای متخاصم در چندین مرحله در ماه اخیر قصد داشتند در صورت ناکامی در راه‌اندازی آشوب و اغتشاشات، با بهره‌گیری از ظرفیت عناصر تکفیری موجی از ناامنی را در داخل کشور ایجاد کنند که با هوشیاری و اقدام به موقع خنثی شد.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

دستگیری ۷ عضو شبکه تروریستی وابسته به گروه تکفیری داعش در کرمان

منبع: فــارس
? دستگیری ۷ عضو شبکه تروریستی وابسته به گروه تکفیری داعش در کرمان