دستگاه لیزر قاچاق در رفسنجان کشف شد

کرمان- فت فتو- سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان از کشف یک دستگاه لیزر قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال در بازرسی از یک مرکز درمان غیرمجاز این شهرستان خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدجواد آرامون روز یکشنبه اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری یک دستگاه […]

کرمان- فت فتو- سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان از کشف یک دستگاه لیزر قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال در بازرسی از یک مرکز درمان غیرمجاز این شهرستان خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدجواد آرامون روز یکشنبه اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری یک دستگاه لیزر قاچاق در مرکز درمانی غیرمجاز در رفسنجان، موضوع به طور ویژه در دستور کار تیم مشترک ماموران پلیس، دانشگاه علوم پزشکی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: تیم بازرسی پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شد و در بازرسی از این محل یک دستگاه لیزر غیرمجاز مدل”سوپرا نوایس پلاتینیوم” کشف و کارشناسان ارزش این دستگاه را ۴ میلیارد ریال برآورد کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان گفت: این دستگاه که در برخی اقدامات خاص پزشکی کاربرد دارد برای اقدامات بعدی به سازمان اموال تملیکی استان کرمان منتقل و در این زمینه یک متهم تحویل مرجع قضایی شد.

شهرستان رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان کرمان قرار دارد.
دستگاه لیزر قاچاق در رفسنجان کشف شد

منبع:ایرنـا
? دستگاه لیزر قاچاق در رفسنجان کشف شد