درخشش دانش‌آموزان مدارس سمای بم در آزمون تیزهوشان

معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از درخشش دانش‌آموزان مدارس سمای این واحد دانشگاهی در آزمون تیزهوشان خبر داد. مصطفی همتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در بم از قبولی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سمای بم در آزمون تیزهوشان خبر داد و اظهار کرد: ۱۲ نفر از دانش‌آموزان مدرسه […]

معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از درخشش دانش‌آموزان مدارس سمای این واحد دانشگاهی در آزمون تیزهوشان خبر داد.

مصطفی همتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در بم از قبولی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سمای بم در آزمون تیزهوشان خبر داد و اظهار کرد: ۱۲ نفر از دانش‌آموزان مدرسه ابتدایی دخترانه و پسرانه سمای بم به دبیرستان دوره اول تیزهوشان راه یافتند.

وی افزود: با توجه به کادر بسیار قوی که در مدارس سمای بم وجود دارد هر سال شاهد قبولی قابل توجهی از دانش‌آموزان این مدارس در مدارس تیزهوشان هستیم. مدیران و معلمان سمای بم قبل از اینکه به کمیت مدارس نگاه کنند به کیفیت و استفاده از کادر مجرب، قوی و توانمند نگاه می‌کنند و قبولی دانش‌آموزان در آزمون تیزهوشان، مسابقات مختلف و کسب رتبه، نشان از کیفیت مدارس دارد.

به گفته همتی، دانش‌آموزان مدارس سمای بم در طول سال تحصیلی در آزمون‌ها و مسابقات آموزشی، فرهنگی ازجمله مسابقات طرح قدس، طرح جابربن حیان، سعدی شناسی و… شهرستان و استان عناوین بسیار خوبی کسب کرده‌اند.

معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم اسامی راه‌یافتگان به مدارس تیزهوشان را آرین موحدی، کیومرث علیزاده، بردیا مقدمی، امیرمحمد یوسف‌آبادی، محمدصدرا بارانی، علی معماری، آتبین ایثار، یاسمین پورعزیزی، رقیه ملازاده، نیروانا امیر افضلی، غزل سیدی و فاطمه دادی دهنوی اعلام کرد.

همتی بیان کرد: از تلاش‌های بی‌وقفه معلمان پایه ششم دبستان‌های دخترانه و پسرانه، طاهره نادری‌بمی، ملیحه رضایی‌زاده، افسانه ناصری و حمیده طبسی که با جدیت تمام در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ که در زمان شیوع بیماری کرونا و با سختی‌های تمام کارشان نتیجه‌بخش بوده تشکر و قدردانی می‌کنم.

مدرسه پناهگاه قابل اعتمادی برای شکوفایی دانش‌آموزان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بم نیز در گفت‌وگو با فت فتو با ابراز خرسندی از قبولی ۱۲ نفر از دانش‌آموزان مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سمای بم بیان کرد: در دنیای امروز نقش مدرسه در تربیت و آموزش بر هیچ‌کس پوشیده نیست. وقتی‌ که از هر طرف اطلاعات درست و غلط ما را احاطه کرده‌ و حتی والدین و معلمان در میان این همه نظر و اعتقادات گوناگون سرگردانند، مدیریت عالی و تلاش معلمان، فضای معنوی و مادی مناسبی برای پرورش دانش‌آموزان فراهم می‌آورد و مدرسه پناهگاه قابل اعتمادی برای رشد و شکوفایی آنان در کنار والدین به وجود آورده که در کنار مدیران و معلمان ارزش‌های مثبت جامعه را فراگیرند تا شخصیت اجتماعی‌شان شکل گیرد.

حمید سرحدی از تلاش‌های بی‌وقفه مصطفی همتی معاون سمای بم و معلمان پایه ششم مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه به دلیل تلاش زیادی که در طول سال تحصیلی که همزمان با شیوع بیماری کرونا بود و تجربه نخست معلمان در فضای مجازی محسوب می‌شد؛ اما در سطح شهرستان خوشش درخشیدند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/منبع:آنـــا
? درخشش دانش‌آموزان مدارس سمای بم در آزمون تیزهوشان