درخشش دانش‌آموزان ابتدایی سمای کهنوج در آزمون تیزهوشان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج از قبولی دانش‌آموزان ابتدایی پسرانه سمای این واحد دانشگاهی در آزمون مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) خبر داد. عبدالله یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کهنوج از قبولی دانش‌آموزان ابتدایی پسرانه سمای کهنوج در آزمون مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) خبر داد و اظهار کرد: توفیق ورود به دروازه‌های […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج از قبولی دانش‌آموزان ابتدایی پسرانه سمای این واحد دانشگاهی در آزمون مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) خبر داد.

عبدالله یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کهنوج از قبولی دانش‌آموزان ابتدایی پسرانه سمای کهنوج در آزمون مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) خبر داد و اظهار کرد: توفیق ورود به دروازه‌های دنیای علم و دانش، یکی از موهبت‌های خداوند متعال است که بی‌شک آدمی در سایه تلاش و کوشش در کسب دانش از این موهبت الهی بهره‌مند خواهد شد.

وی افزود: بی‌شک خبرهای مسرت‌بخش، همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد و اینک خبر شادمانه موفقیت دانش‌آموزان دبستان سما در آزمون مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) مایه مباهات مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج شده و موفقیت این دانش‌آموزان را تبریک گفته و برای آنان از خداوند مهربان دلی از جنس بلور، به رنگ آسمان و وسعت دریا خواستارم و بدین‌وسیله مراتب سپاس ویژه خود را برای تلاش ارزشمند و صادقانه معاون سما، مدیر مدرسه، آموزگار و اولیای گران‌قدر درزمینه پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی این عزیزان تقدیم می‌دارم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج گفت: هدف ما در حوزه سمای کهنوج با استفاده از مدیران و معلمان مجرب و متعهد و امکانات و فضاهای دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد محیط مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و آرامش خاطر خانواده‌ها و ارتقای مدارس سما ازنظر کمی و کیفی و قرار گرفتن بین مدارس تراز اول است که در این راستا با توجه به کسب موفقیت‌های گذشته و استقبال خانواده‌ها و رضایت آنان می‌توان گفت که خوب عمل کرده و در این اهداف موفق بوده‌ایم.

به گزارش آنا، امسال پذیرش کلی تیزهوشان از پنج شهر جنوبی استان کرمان ۲۴ نفر بوده که از دبستان سمای کهنوج تعداد ۱۲ نفر در آزمون شرکت کردند که تعداد پنج نفر موفق به راهیابی به مدرسه تیزهوشان شدند. اسامی دانش‌آموزان پذیرفته‌شده آزمون استعدادهای درخشان دبستان پسرانه سمای کهنوج عبارتند از: امیرعلی دلفاردی، حسین کریمی، امیرعلی سلیمانی، امیرمحمد منظری‌توکلی و صدرا پایداره.

انتهای پیام/۴۱۲۱/منبع:آنـــا
? درخشش دانش‌آموزان ابتدایی سمای کهنوج در آزمون تیزهوشان