دانشگاه و بسیج ایده و تفکرات نوین را در جامعه گسترش دهند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کهنوج تأکید کرد که دانشگاه و مجموعه بسیج دانشگاهی باید با دانش خود ایده و تفکرات نوین را در بدنه جامعه و سایر ارکان بسیج گسترش دهند. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کهنوج، محمد برجی در دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج، دانشگاه را مکانی علمی […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کهنوج تأکید کرد که دانشگاه و مجموعه بسیج دانشگاهی باید با دانش خود ایده و تفکرات نوین را در بدنه جامعه و سایر ارکان بسیج گسترش دهند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کهنوج، محمد برجی در دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج، دانشگاه را مکانی علمی و فرهنگی دانست که می‌تواند با تربیت نسل جوان انقلابی به ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه بپردازد و با تربیت این نسل، مسیر روشن و امیدوارکننده‌ای را در فراروی اهداف جامعه قرار دهد.

وی با تأکید بر نیرومحور بودن سپاه، اقتدار و قدرت این نهاد را بسیج و نیروهای بسیجی دانست که متشکل از تمام اقشار جامعه و نهادهای دولتی و انقلابی است. در این مجموعه، می‌توان بسیج دانشجویی را با توجه به سطح علمی و دانشی که دارند به عنوان مغز متفکر بسیج نام برد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کهنوج افزود: دانشگاه و مجموعه بسیج دانشگاهی باید با دانش خود ایده و تفکرات نوین را در بدنه جامعه و سایر ارکان بسیج گسترش دهند و در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی از برنامه‌ها و ایده‌های نوین استفاده کنند.

برجی افزود: دانشگاه باید به عنوان یک نهاد علمی، تحقیق و پژوهش لازم را در زمینه معضلات اجتماعی انجام دهد و نخبگان دانشگاهی با ریشه‌یابی آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و با تحقیقات علمی که انجام می‌دهند برای رفع مشکلات و معضلاتی که امروزه در جامعه گسترش پیدا کرده راه‌کارهای لازم را ارائه دهند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کهنوج با تأکید بر موضوع اشتغال گفت: باید با به کارگیری تجربه و علم در کنار هم با ایجاد شغل‌های زودبازده، جوانان و خانواده‌ها را به سوی اشتغال سوق دهیم؛ چراکه بدون‌شک اشتغال می‌تواند یکی از راهکارهای جلوگیری از آسیب های اجتماعی باشد.

سپاه مایه عزت و آبروی نظام و دلگرمی مردم است

دانشگاه و بسیج ایده و تفکرات نوین را در جامعه گسترش دهند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج هم در دیدار، نقش سپاه را در خدمت‌رسانی به انقلاب ستود و گفت: سپاه مایه عزت و آبروی نظام و دلگرمی مردم بوده و فقط یک نهاد نظامی نیست؛ بلکه به عنوان یکی از ارکان و ستون‌های اصلی انقلاب برای توسعه و آبادانی کشور در حال خدمت‌رسانی به انقلاب و مردم است و در بخش‌های سازندگی و عمرانی نیز نقش اساسی دارد.

عبدالله یزدی به همکاری‌های دانشگاه و سپاه اشاره و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی این را دارد که در زمینه‌های مختلف به‌ویژه مسائل علمی، اجتماعی و فرهنگی همکاری لازم را با سپاه داشته باشد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/منبع:آنـــا
? دانشگاه و بسیج ایده و تفکرات نوین را در جامعه گسترش دهند