خنثی شدن سوء قصد جان به یکی از مسئولان امنیتی کرمان

کدخبر : ۵۱۹۵۸۴ ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ ۱۵:۳۰:۳۶ رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد: بنا بر اعلام رییس کل دادگستری استان کرمان، لیدرهای یک شبکه تروریستی سلطنت طلب باهدایت سرپل‌های تروریستی خود، قصد ترور یکی از نیروهای امنیتی استان را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان […]

رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد:

بنا بر اعلام رییس کل دادگستری استان کرمان، لیدرهای یک شبکه تروریستی سلطنت طلب باهدایت سرپل‌های تروریستی خود، قصد ترور یکی از نیروهای امنیتی استان را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.به گزارش نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی گسترده سربازان گمنام امام زمان (ع) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان، یک شبکه سازمان یافته ضدامنیتی شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

وی بیان کرد: اعضای این تیم ضمن ارتباط با عناصر و رسانه‌های معاند در خارج از کشور، طی یکسال گذشته اقدامات ضد امنیتی از قبیل حمله به اماکن، تخریب اموال عمومی، آتش زدن بنرها، چاپ و پخش انبوه تراکت علیه نظام، شعار نویسی و ارسال محتوا به شبکه‌های ماهواره‌ای را انجام می‌دادند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان عنوان کرد: لیدرهای این شبکه نیز اخیراً با هدایت سرپل های تروریستی سلطنت طلب ضمن ورود به فاز اقدامات مسلحانه، قصد ترور یکی از نیروهای امنیتی در استان را داشتند که در تور اطلاعاتی سپاه قرار گرفته و دستگیر شدند.

حجت الاسلام حمیدی اظهار داشت: از جمله اقدامات دیگر این شبکه تلاش برای شناسایی به قصد آسیب رساندن به آمران به معروف ناهیان از منکر بود که با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به اجرای نقشه خود نشده‌اند.
آیا این خبر مفید بود؟


خنثی شدن سوء قصد جان به یکی از مسئولان امنیتی کرمان

منبع: مــوج
? خنثی شدن سوء قصد جان به یکی از مسئولان امنیتی کرمان