خدمت رسانی سپاه و بسیج بافت به سیل زدگان منطقه کیسکان

مصطفی امام بخش گفت: در پی بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در منطقه کیسکان بافت، نیروهای سپاه و بسیج از همان ساعات ابتدایی در کنار سایر نیروی های امدادی و کمکی به ارائه خدمات به افراد سیل زده در نقاط مختلف روستایی پرداختند. مصطفی امام بخش فرمانده سپاه بافت در […]

مصطفی امام بخش گفت: در پی بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در منطقه کیسکان بافت، نیروهای سپاه و بسیج از همان ساعات ابتدایی در کنار سایر نیروی های امدادی و کمکی به ارائه خدمات به افراد سیل زده در نقاط مختلف روستایی پرداختند.

مصطفی امام بخش فرمانده سپاه بافت در حاشیه بازدید و کمک رسانی به مناطق سیل زده در گفتگو با خبرنگار فت فتو ؛ گفت: سپاه تمام امکانات خود را برای امداد رسانی به سیل زدگان به کار گرفته است.
امام بخش با اشاره به آماده باش گروه های جهادی در پی وقع سیل در منطقه کیسکان، ابراز کرد: نیروهای بسیجی و جهادی سپاه شهرستان در کنار سایر نیروی های امدادی و کمکی به ارائه خدمات به افراد سیل زده در نقاط روستایی کیسکان پرداختند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد پنج نفر از همشهریان که در سیل اخیر مفقود شدند تاکنون پیکر ۳ نفر از مفقودین پیدا و جست‌وجوها برای یافتن ۲ نفر دیگر ادامه دارد.


 
انتهای پیام/علیپور
 منبع:آرمان
? خدمت رسانی سپاه و بسیج بافت به سیل زدگان منطقه کیسکان