حضور خادمان کانون سلامت رضوی در منازل مددجویان ضایعه نخاعی

مسئول و اعضای کانون سلامت رضوی استان کرمان با حضور در منازل مددجویان ضایعه نخاعی از نزدیک در جریان روند درمان آنان قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، سیدرسول طیب و اعضای کانون سلامت رضوی استان کرمان به‌مناسبت دهه ولایت مسئول با حضور در منازل مددجویان ضایعه نخاعی سازمان بهزیستی […]

مسئول و اعضای کانون سلامت رضوی استان کرمان با حضور در منازل مددجویان ضایعه نخاعی از نزدیک در جریان روند درمان آنان قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، سیدرسول طیب و اعضای کانون سلامت رضوی استان کرمان به‌مناسبت دهه ولایت مسئول با حضور در منازل مددجویان ضایعه نخاعی سازمان بهزیستی از نزدیک در جریان روند درمان آنان قرار گرفتند.

مسئول کانون سلامت رضوی استان کرمان در حاشیه این اقدام در گفت‌وگو با فت فتو اظهار کرد: به‌مناسبت دهه ولایت و عید غدیر خم این کانون با همکاری سازمان بهزیستی برای رسیدگی به مشکلات مددجویان ضایعه نخاعی سازمان بهزیستی اقدامات جدی را آغاز کرده است.

وی درباره خدمات پرستاری و پزشکی توسط اعضای این کانون توضیح داد: اکنون هزینه نگهداری و درمان یک بیمار در بیمارستان بسیار زیاد است و اوضاع کرونا و اشغال بودن تخت‌های بیمارستان نیز بر مشکلات افزوده در حالی که می‌توان با استفاده از این ظرفیت و درمان و نگهداری از مددجویان در منازل علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه خطر ابتلا به کرونا را نیز از بین برد.

حضور خادمان کانون سلامت رضوی در منازل مددجویان ضایعه نخاعی

طیب استقبال از طرح سلامت رضوی در میان کادر درمان را تأثیرگذار و چشمگیر توصیف کرده و افزود: پزشکان متخصص و پرستاران با خدمت داوطلبانه به محرومان ارادت خود را به امام مهربانی‌ها اعلام می‌کنند.

مسئول کانون سلامت رضوی استان کرمان عنوان کرد: به مناسبت اعیاد قربان و غدیر ده‌ها پرس غذا با استفاده از ظرفیت خیران و از طریق این کانون ده‌ها پرس غذا بین مددجویان توزیع شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/منبع:آنـــا
? حضور خادمان کانون سلامت رضوی در منازل مددجویان ضایعه نخاعی