حضور بین المللی کارگردان رفسنجانی در جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو

فت فتو/کرمان کارگردان رفسنجانی در ششمین حضور خود در چهاردهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو با فیلم «سفیدپوش» حضور می یابد. به گزارش فت فتو، “سفید پوش” منتخب جشنواره‌ی کلرمون‌فران‌ فرانسه و شورت شورتس ژاپن و برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ جشنواره فیلم کوتاه تهران قرار است ۱۸ و۱۹ سپتامبر در امریکا اکران شده و با دیگر […]

فت فتو/کرمان کارگردان رفسنجانی در ششمین حضور خود در چهاردهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو با فیلم «سفیدپوش» حضور می یابد.

به گزارش فت فتو، “سفید پوش” منتخب جشنواره‌ی کلرمون‌فران‌ فرانسه و شورت شورتس ژاپن و برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ جشنواره فیلم کوتاه تهران قرار است ۱۸ و۱۹ سپتامبر در امریکا اکران شده و با دیگر آثار به رقابت بپردازد.

پخش بین‌المللی فیلم سفیدپوش توسط «فریم‌فیلم» با مدیریت امیر کرمی انجام می‌شود و تهیه کننده این فیلم رضا فهیمی و انجمن سینمای جوانان ایـران، با حمایت انجمن سینمای جوان رفسنجان و روابط عمومی مس سرچشمه رفسنجان است..

عوامل این فیلم عبارتند از: بازیگران: امیرعلی رزاقی، محمدعرفان صادقی، بهزاد دورانی، سید محمدرضا حسینی کرمانی، فاطمه رادمنش، فرزانه ابوالهادی، احمد دهقان رحیمی، ربابه حسنشاهی، الهام فاتحی، ریبوارویسی و سودا ویسی؛ نویسنده و کارگردان این فیلم رضا فهیمی است.

این فیلم براساس قصه “نعلبکی پنیر” نوشته محمدصالح علا ساخته شده و مدیر فیلمبرداری آئین ایرانی است.

انتهای پیام
حضور بین المللی کارگردان رفسنجانی در جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو

منبع:ایـسنا
? حضور بین المللی کارگردان رفسنجانی در جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو