حالا وقت زمان دادن به نکونام و خواستن نتیجه از اوست

محسن گروسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نذیر کرمان، در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: به تازگی وارد فصل نقل و انتقالات شده‌ایم و نمی‌توانیم از حالا قضاوتی داشته باشیم. گزینه‌های بدی برای استقلال مطرح نشده اما باید دید کدام گزینه در نهایت جذب خواهد شد. وی افزود: درباره استراتژی استقلال در […]محسن گروسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نذیر کرمان، در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: به تازگی وارد فصل نقل و انتقالات شده‌ایم و نمی‌توانیم از حالا قضاوتی داشته باشیم. گزینه‌های بدی برای استقلال مطرح نشده اما باید دید کدام گزینه در نهایت جذب خواهد شد.

وی افزود: درباره استراتژی استقلال در فصل نقل و انتقالات نمی‌توانم حدسی بزنم چون نمی‌توانم چه کسی می‌خواهد جدا شود و چه کسی قصد ماندن دارد. می‌گویند چشمی می‌ماند که اتفاق خوبی است. در بقیه نقاط زمین اما اطلاعی ندارم.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: نکونام مشکلات فصل قبل را می‌داند و باید برای رفع آنها تلاش کند. به طور مثال جای بازیساز در تیم فعلی خالی است. در دیگر پست‌ها هم نیاز به بازیکن داریم. هم مهاجم می‌خواهم، هم هافبک و هم مدافع.

گروسی درباره وضعیت نقل و انتقالات استقلال تصریح کرد: استقلال فصل آینده باید در ۳ جبهه بجنگد و با این تعداد بازیکن نمی‌شود با رقبا جنگید. مسائل مهمی چون آسیب‌زدگی و حتی فوتبال‌زدگی ممکن است پیش بیاید. در نتیجه باید خریدها بهینه انجام شود تا در آسیا موفق باشیم.

وی در مورد خرید دروازه‌بان به جای حسینی گفت: باید یک جانشین برای حسینی وجود داشته باشد چون خود او به تنهایی نمی‌تواند این حجم از مسابقه را پشت سر بگذارد. سال گذشته تنها بخاطر یک بازی لیگ را از دست دادیم و به همین دلیل باید در فصل نقل و انتقالات پیش رو هوشمند عمل کنیم.

مهاجم اسبق استقلال توضیح داد: جواد نکونام سال گذشته عملکرد خوبی داشت. او منتقد زیاد دارد اما اعتقاد دارم نکونام با تمام کاستی‌ها جنگید. او دچار کمبود بازیکن بود. حالا نوبت فرصت دادن به نکونام است. باید به او زمان و امکانات بدهیم و بعد از او نتیجه بخواهیم.

انتهای پیام/


حالا وقت زمان دادن به نکونام و خواستن نتیجه از اوست

منبع: بــرنا
? حالا وقت زمان دادن به نکونام و خواستن نتیجه از اوست