جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است/ نتیجه تحقق شعار «زن، زندگی، آزادی» اسارت است

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است. به گزارش فت فتو از کرمان، علیرضا کیخا امروز در اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار شهید سردار حاج‌قاسم سلیمانی اظهار […]


جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است.

به گزارش فت فتو از کرمان، علیرضا کیخا امروز در اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار شهید سردار حاج‌قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی قلب مستضعفان عالم را به‌درد آورد و داغی بر دل آنها نشاند.

وی بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی یک بار دیگر خون و حرارتی در رگ‌های مسلمانان و مستضعفان عالم به جوشش آورد که هرگز سرد نخواهد شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به حرکت انقلابی امام راحل ادامه داد: یک انسان برای مقابله با جریان غیردینی و ضدخدایی ایستاد.

کیخا، از تئوری وابستگی سخن به میان آورد و افزود:تئوری وابستگی، ملت‌ها را مجبور می‌کند وابسته به ابرقدرت‌ها باشند.

وی اضافه کرد: دانشمندان غربی این تئوری را در واقع به دانش تبدیل کردند و در دانشگاه‌های بزرگ دنیا حتی برخی دانشگاه‌های ما تدریس میشد تا به ملت‌ها بقبولانند اگر می‌خواهی در این دنیا زندگی کنی باید وابسته به ما باشی و برای این تئوری سال‌ها تولید علم، دانش و تکنولوژی شد و برای این تئوری حتی تاریخ‌سازی کردند.

کیخا اضافه کرد:ملت‌ها وابسته به این دو قطب عالم شدند و آمریکا و شوروی، ابرقدرت به معنای واقعی کلمه بودند، البته جوان و نوجوان امروز ما حق دارد درکی از واژه ابرقدرتی نداشته باشد، زیرا اگر ۵۰ سال قبل در ذهنت عبارتی با عنوان مرگ بر آمریکا می‌آمد، نابود بودی، اما امروز با جرات و جسارت به ابرقدرت‌ها پیغام مرگ می‌فرستی و می‌گویی ما دیگر زیر بیرق وابستگی تو نیستیم.

وی یادآور شد: حاج‌قاسم باید در کربلای ۵، نهر جاسم، کربلای ۴، بدر و خیبر شهید می‌شد، اما ماند تا پیام شهدا را به ما منتقل کند و حاج‌قاسم مدافع حرم شد و می‌گفت، «امروز حرم جمهوری اسلامی است».

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور ابراز داشت: ۴۳ سال قبل امام حضرت روح‌الله با فهم دقیقی از تاثیر تئوری وابستگی بر ملت‌های دنیا گفت می‌خواهیم حکومتی شکل دهیم که نخستین گام آن استقلال و عدم وابستگی است زیرا بدون آن امکان تحقق آزادی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: افرادی که شعار توخالی و پوچ «زن، زندگی، آزادی» را در کف خیابان‌ها مطرح می‌کنند، اگر تفکر و تعقل کنند، متوجه می‌شوند اگر این شعار محقق شود چیزی جز اسارت نیست، بنابراین هیچ‌گاه این شعار را نمی‌دادند و این شعار با تعریفی که آقایان دارند عین اسارت است.

کیخا گفت: ما ۴۳ سال قبل حیثیت و آبروی ۲۰۰ ساله آمریکا و ۵۰۰ ساله غرب را نابود کردیم، زیرا دانش تولید کرده بودند که ابرقدرت باشند.

وی ابراز داشت: سال‌های قبل بعضی‌ها آمدند و رئیس‌جمهور شدند و ملت ما را از جنگ ترساندند و گفتند آمریکا تئوری جنگ مسلحانه و نظامی را مطرح کرده و روی میزش است.

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: امام خمینی (ره) زیر میز نظام کدخدامنشی آمریکا زد و قبل از انقلاب در سیستان و بلوچسنان خوانین به‌عنوان کدخدایان به مردم ظلم زیادی کردند و جنایات زیادی به بلوچ و کرد و سایر قوم‌ها در این کشور شد.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی بدون وابستگی به شرق و غرب شکل گرفت و این حکومت فقط یک حکومت شیعی نیست و حتی برای مسلمین عالم هم شکل نگرفته است، بلکه برای همه مظلومان عالم است.

کیخا تصریح کرد: رهبری، ماه‌هاست جهاد تبیین را مطرح کرده است و این حکم و ماموریت شماست و برای موفقیت در جهاد تبیین باید تاریخ را بخوانید تا بتوانید بگویید من که انقلاب کردم و یا مدافع انقلاب هستم هدف این انقلاب چیست و بدین ترتیب دیگر گرفتار مسؤولان ناکارآمد نمی‌شوید.

وی ابراز داشت: این واقعیت که یک مسؤول و یا نیرو خطا کند و یا مسؤول ناکارآمد باشد، یک طرف قصه است و مسیری که نظام به سمت قله‌ها حرکت می‌کند هم یک طرف دیگر، بنابراین وقتی جنگ تحمیلی و یا فتنه‌ها در مقابل شماست، با نگاه به قله زمانی فتنه روایت دروغ‌ها در ۱۴۰۱ اتفاق می‌افتد، می‌دانی راه درست را چگونه باید بروی.

وی خطاب به دانشجویان بسیجی گفت: این جنگ سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است، زیرا جنگ روایت‌هاست.

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور ابراز داشت: ما آمده‌ایم یک خواهش از دانشجویان بسیجی داشته باشیم؛ حاج‌قاسم گفت امروز حرم جمهوری اسلامی است و می‌خواهیم در جوار مزار جاج‌قاسم به وی بگوییم ما می‌خواهیم مدافع حرمی به عظمت جمهوری اسلامی باشیم و این جهاد تبیین است.

کیخا عنوان کرد: میدان بازی شما دانشجویان صحن دانشگاه و خوابگاه و کلاس دانشگاه است، علم و دانش و بصیرت‌تان را افزایش دهید، هسته‌های سه، چهار نفری جهاد تبیین را شکل دهید و با روایت و تبیین درست از جمهوری اسلامی دفاع کنید.

به گزارش فارس، اجرای سرودهای انقلابی، تجلیل از دانشجویان بسیجی و اردوهای جهادی، قرائت بیانیه به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی از دیگر برنامه‌های اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی در کرمان بود.

پایان پیام/۸۰۰۱۹/ب

جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است/ نتیجه تحقق شعار «زن، زندگی، آزادی» اسارت است

منبع: فــارس
? جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است/ نتیجه تحقق شعار «زن، زندگی، آزادی» اسارت است