جزئیات راهپیمایی روز قدس در استان کرمان اعلام شد

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، حسین انجم‌شعاع ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی قدس، با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و شهادت تعدادی از فرماندهان سپاه قدس در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی در سوریه، اظهار داشت: روز قدس در پیش است و این روز یکی از روزهای مهم جهان اسلام […]

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، حسین انجم‌شعاع ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی قدس، با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و شهادت تعدادی از فرماندهان سپاه قدس در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی در سوریه، اظهار داشت: روز قدس در پیش است و این روز یکی از روزهای مهم جهان اسلام است و حضرت امام خمینی (ره) برای دفاع از مردم فلسطین جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به‌عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در صدد بود مسئله فلسطین و ظلم و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی به فراموشی سپرده نشود، گفت: آمریکا به‌دنبال آن بود اشغالگران بعد از اشغالگری به راحتی زندگی کنند اما امام (ره) با تدبیر دقیق مانع آن شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه همه جهان باید پای آرمان فلسطین بایستند و به کمک مردم فلسطین بیایند، گفت: روز جهانی قدس باعث شد که مسئله فلسطین روزبه‌روز پررنگتر شود و در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور جهان راهپیمایی روز قدس برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از دسیسه‌های انگلیس و آمریکا در ۷۵ سال قبل ایجاد غده سرطانی اسرائیل در قلب جهان اسلام بود، افزود: اسرائیل می‌خواست منطقه را تحت نظر خود داشته باشد و نظام اسلامی را ضعیف کند.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه جهان اسلام همیشه با وجود اسرائیل با چالش روبه‌رو بوده است و ظلم و جنایات این رژیم اشغالگر هر روز بیشتر می‌شود، ادامه داد: همه جای دنیا یا آرام است و یا بعد از مدتی هر اتفاق و حادثه‌ای باشد تمام می‌شود اما در منطقه غرب آسیا سال‌ها به واسطه وجود اسرائیل و آمریکا ظلم و جور وجود دارد.

وی با بیان اینکه علمای شیعه همواره خطر وجود اسرائیل در منطقه را گوشزد کرده بودند و امروز این خطر کاملاً احساس می‌شود، گفت: حمایت از فلسطین آرمان انقلاب اسلامی از ابتدا بوده است؛ در چهل و پنج سال گذشته از انقلاب، ایران همواره مدافع مردم فلسطین بوده و در این راه تعدادی از عزیزان ما به شهادت رسیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه جبهه مقاومت برای حمایت منسجم از مردم فلسطین تشکیل شد که شهید سپهبد قاسم سلیمانی آن را مدیریت و فرماندهی می‌کرد، ادامه داد: امروز صهیونیست‌ها از همه طرف در محاصره جبهه مقاومت هستند و فشار بر اسرائیل روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه نبرد با اسرائیل تا زمان نابودی این رژیم غاصب ادامه دارد و اگر آمریکا حامی اسرائیل نبود کار رژیم صهیونیستی با عملیات طوفان الاقصی تمام بود، گفت: با اتفاقاتی که در منطقه افتاده است روز قدس امسال یک روز متفاوت است و راهپیمایی این روز باید باشکوه‌تر برگزار شود.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند، افزود: راهپیمایی روز قدس در تمام شهرستان‌های استان کرمان برگزار می‌شود و شعار امسال روز جهانی قدس “از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار” است.

وی با بیان اینکه در شهر کرمان این راهپیمایی از میدان بسیج به سمت مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان برگزار می‌شود، ادامه داد: سخنران راهپیمایی روز قدس در کرمان حجت‌الاسلام والمسلمین شیرازی جانشین رئیس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع است و برنامه‌های تبیینی، بصیرتی، تبلیغی و فرهنگی نیز در کنار راهپیمایی در سطح استان کرمان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۵۱۱/
جزئیات راهپیمایی روز قدس در استان کرمان اعلام شد

منبع: تسنــیم
? جزئیات راهپیمایی روز قدس در استان کرمان اعلام شد