جزئیات اجرای دومین مرحله طرح شهید سلیمانی در شهرستان قلعه گنج

عبدالله حاجب گفت: دومین مرحله طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا، از ۲۴ مرداد در مناطق مختلف شهر به اجرا در آمده است. به گزارش خبرنگار “فت فتو” از قلعه گنج؛ عبدالله حاجب فرمانده مقاومت بسیج شهرستان قلعه‌گنج در رابطه با اجرای این طرح گفت: در این طرح که با همکاری بسیجی […]

عبدالله حاجب گفت: دومین مرحله طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا، از ۲۴ مرداد در مناطق مختلف شهر به اجرا در آمده است.

به گزارش خبرنگار “فت فتو” از قلعه گنج؛ عبدالله حاجب فرمانده مقاومت بسیج شهرستان قلعه‌گنج در رابطه با اجرای این طرح گفت: در این طرح که با همکاری بسیجی های عزیز صورت گرفته سه تیم در قالب گروه های مراقبتی، نظارتی و حمایتی فعالیت دارند. 

وی افزود: تیم مراقبتی حدود ۶۰  نفر در واکسیناسیون و کمک به کادر درمان همکاری دارد.

حاجب بیان کرد: در بخش نظارتی نیز ۲۰  تیم شامل ۴۰ نفر بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در واحدهای مختلف اعم از تهیه و توزیع مواد غذایی، اصناف و غیره نظارت دارند و همچنین ۳۰ نفر بسیجی تحت کنترل تردد بین شهری و استانی همکاری می کنند.

فرمانده مقاومت بسیج شهرستان قلعه گنج ادامه داد: در بخش حمایتی نیز ۶۶ تیم که شامل ۱۹۸ نفر می باشد به لطف خداوند توانستیم با کمک‌های مومنانه مردم و سازمان ها، بین اقشار آسیب پذیر ۲۵۰ بسته غذایی و ۱۰ هزار ماست توزیع کنیم.

حاجب خاطر نشان کرد: با افتخار می‌گوییم خداوند به این حرکت برکت خواهد داد و شاهد کاهش چشمگیری از مرگ و میر ناشی از ویروس منحوس کرونا خواهیم بود.

انتهای پیام/ فلاحی شاه آباد
جزئیات اجرای دومین مرحله طرح شهید سلیمانی در شهرستان قلعه گنج

منبع:آرمـان
? جزئیات اجرای دومین مرحله طرح شهید سلیمانی در شهرستان قلعه گنج