تولید واکسن در حال افزایش است/ ادامه همکاری سپاه با وزارت بهداشت

کرمان – فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: تولید واکسن کرونا در حال گسترش است و امیدواریم به ظرفیت‌های قابل قبول برسیم. به گزارش فت فتو، سردار حسین سلامی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان فاطمه الزهرا (س) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از سفر به استان کرمان بازدید از نحوه مشارکت برادران سپاه […]

کرمان – فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: تولید واکسن کرونا در حال گسترش است و امیدواریم به ظرفیت‌های قابل قبول برسیم.

به گزارش فت فتو، سردار حسین سلامی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان فاطمه الزهرا (س) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از سفر به استان کرمان بازدید از نحوه مشارکت برادران سپاه و بسیج در بحث مدیریت و مهار کروناست.

وی ادامه داد: متأسفانه به دلیل شیوع گسترده کرونا به ویژه در استان کرمان شاهد موارد بالای ابتلاء هستیم البته با زحمات وزارت بهداشت و درمان و انجام واکسیناسیون نسبت موارد فوتی‌ها به ابتلاء پایین‌تر بوده و درصد قابل قبول است.

سردار سلامی بیان کرد: هدف اساسی این است که فرمان اخیر رهبری در خصوص ورود همگان به ویژه بسیج و سپاه به عرصه اجرا و تحقق طرح شهید سلیمانی با همه ظرفیت و بضاعت صورت بگیرد.

افزودن ۶۴ تخت ویژه بیماران کرونایی به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کرمان

وی با اشاره به بازدید از برخی ایستگاه‌های واکسیناسیون در شهر کرمان اظهار کرد: در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نیروی زمینی سپاه، حدود ۶۴ تخت به ظرفیت تخت‌های ویژه بیماران کرونایی اضافه شده است. این بیمارستان اکنون با ۱۳۴ تخت ویژه کرونایی ها در حال خدمت رسانی است و ۷۰ درصد تخت‌های بیمارستان در این حوزه فعال بوده و پذیرای بیماران کرونایی است.

سردار سلامی گفت: توصیه اکید ما این است که سپاه در سراسر کشور مشارکتی که از ابتدای شیوع کرونا داشته‌اند را با وزارت بهداشت و درمان، بیمارستان‌ها و مراکز واکسیناسیون ادامه دهند به ویژه مسائل مربوط به تحقق طرح شهید سلیمانی و رجوع به خانه‌ها ادامه یابد.

وی گفت: ابتکار خوبی در کرمان انجام شده و اکیپ‌های موتورسوار شکل داده شده است تا نیازهای خانواده‌های کم توان اعم از خرید دارو و … را انجام دهند و تلاش می‌کنند با این اقدام یک امداد اجتماعی اتفاق بیافتاد.

فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم، بسیج و سپاه و کادر درمان از اوج پیک پنجم کرونا عبور کرده و به شرایط قابل قبولی برسیم. ان شاالله با گسترش واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌ها بتوانیم به تدریج به این بیماری غلبه کنیم.

سردار سلامی گفت: تولید واکسن در حال گسترش است و امیدواریم به ظرفیت‌های قابل قبول برسیم.

کد خبر ۵۲۸۶۲۵۳
تولید واکسن در حال افزایش است/ ادامه همکاری سپاه با وزارت بهداشت

منبع:مــهر
? تولید واکسن در حال افزایش است/ ادامه همکاری سپاه با وزارت بهداشت