توقیف محموله ۲۵ تنی سیمان قاچاق در نرماشیر

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف ۲۵ تن سیمان قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد. به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ “رضا زیدآبادی” افزود: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی نرماشیر در راستای مبارزه با قاچاق کالا هنگام […]

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف ۲۵ تن سیمان قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ “رضا زیدآبادی” افزود: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی نرماشیر در راستای مبارزه با قاچاق کالا هنگام کنترل محور بم – نرماشیر یک دستگاه تریلر حامل سیمان را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از بررسی مدارک متوجه شدند ۲۵ تن سیمان این کامیون فاقد مجوز قانونی بوده و به منظور خروج از مرزهای شرقی در حال حرکت به سمت استان سیستان و بلوچستان است.

وی ادامه داد: ارزش محموله سیمان قاچاق طبق نظر کارشناسان مربوطه ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی نرماشیر با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی وی به مراجع قضایی، خاطر نشان کرد: مبارزه با اخلالگران اقتصادی همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز از سوی افراد سودجو و متخلف موضوع را از طریق پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.منبع:ایرنـا
? توقیف محموله ۲۵ تنی سیمان قاچاق در نرماشیر