توقیف محموله سیمان قاچاق در نرماشیر

فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف ۲۵ تن سیمان قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، رضا زیدآبادی اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی هنگام کنترل محور بم-نرماشیر یک دستگاه تریلر […]


فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف ۲۵ تن سیمان قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، رضا زیدآبادی اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی هنگام کنترل محور بم-نرماشیر یک دستگاه تریلر حامل سیمان را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد افزود: ماموران پس از بررسی مدارک متوجه شدند ۲۵ تن سیمان این کامیون فاقد مجوز قانونی بوده و به‌منظور خروج از مرزهای شرقی در حال حرکت به سمت استان سیستان و بلوچستان است که برابر نظر کارشناسان مربوطه ارزش این محموله قاچاق ۳۰۰ میلیون تومان برآورد شد.

وی با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی او به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: مبارزه با اخلالگران اقتصادی همواره در دستور کار پلیس است و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز از سوی افراد سود جو و متخلف موضوع را از طریق ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب
منبع:فــارس
? توقیف محموله سیمان قاچاق در نرماشیر