توقیف محموله سلاح غیرمجاز در کهنوج

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از کشف ٢٩ قبضه سلاح کلت کمری در شهرستان کهنوج و متلاشی شدن یک باند قاچاق سلاح و مهمات در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان؛ مهدی بخشی گفت: پس از اطلاع اداره […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از کشف ٢٩ قبضه سلاح کلت کمری در شهرستان کهنوج و متلاشی شدن یک باند قاچاق سلاح و مهمات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان؛ مهدی بخشی گفت: پس از اطلاع اداره کل اطلاعات استان کرمان از فعالیت یک باند قاچاق سلاح در شهرستان کهنوج و رصد اطلاعاتی، با دستور دادستان، دستگیری اعضای این باند صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان برخورد با باندهای قاچاق سلاح و مهمات کشف را در راستای تامین امنیت پایدار منطقه مهم دانست و افزود: با اقدام سریع و قاطع سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان کهنوج، سلاح‌های مذکور کشف و یک نفر در این راستا دستگیر شد.

مدعی العموم در استان کرمان با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی هیچ مماشاتی با مخلین نظم و امنیت نخواهد داشت، تصریح کرد: با هر‌کس بخواهد امنیت مردم را به خطر بیاندازد، برخوردی قاطع و بدون اغماض خواهیم داشت.

انتهای خبر/م
توقیف محموله سلاح غیرمجاز در کهنوج

منبع:آرمـان
? توقیف محموله سلاح غیرمجاز در کهنوج