توسعه حوزه صنعت رونق‌بخش مسئله اشتغال

نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: توسعه حوزه صنعت و معدن در جنوب کرمان سبب رونق اشتغال است. به گزارش گروه شهرستان‌های پایگاه تحلیلی خبری تحلیلی «نذیر کرمان»؛ بهنام سعیدی در دیدار با مدیر‌کل اداره صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جنوب […]نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: توسعه حوزه صنعت و معدن در جنوب کرمان سبب رونق اشتغال است.

به گزارش گروه شهرستان‌های پایگاه تحلیلی خبری تحلیلی «نذیر کرمان»؛ بهنام سعیدی در دیدار با مدیر‌کل اداره صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جنوب کرمان و برگزاری نشست فعالان حوزه صنعت و معدن، گفت: با دستور وزیر صمت معادن مس کرور عنبرآباد و دلفارد به شرکت‌های جدید واگذار شده و روند اداری آن طی شده است.

 
نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مبنی‌بر فراهم نبودن زیرساخت‌ها در بعضی از نقاط شهرستان جهت انجام امور اکتشاف و بهره‌برداری معادن جدید، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان جیرفت ملزم به بهبود زیرساخت‌ها در حوزه راه، برق و آب هستند تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر پروژه‌های جدید را انجام دهند و دچار مشکل نباشند.
 
وی فعال شدن معادن مس و آهن را باعث ایجاد اشتغال پایدار در منطقه برشمرد و تصریح کرد: حوزه صنعت و معدن یکی از ارزشمندترین عرصه‌ها در ایجاد اشتغال پایدار، ایجاد ارزش افزوده و خودکفایی است و با فعال شدن معادن در جنوب کرمان شاهد کاهش رشد بیکاری جوانان این منطقه خواهیم بود.
 
بهنام سعیدی در پایان این دیدار خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران شرکت‌های خاتم‌الانبیاء و پارت‌گوال به تعهدات خود مبنی‌بر سرعت‌بخشی روند آغاز عملیات اجرایی معادن عمل کنند.
 شایان ذکر است در حاشیه این دیدار بنهام سعیدی از بخش‌های مختلف اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان بازدید کرد و در جریان آخرین اتفاقات مربوط به اکتشاف پروژه‌های جدید معدنی قرار گرفت.
 
 
منبع: دقیانوس
انتهای خبر/فلاح


توسعه حوزه صنعت رونق‌بخش مسئله اشتغال

اخبار کرمان
اخبار کرمان و شهرستان ها

منبع:آرمـان
? توسعه حوزه صنعت رونق‌بخش مسئله اشتغال