تمام مامویت نیروهای مسلح منوط به امنیت و دفاع پایدار است

نذیر کرمان/کرمان رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: حرکت و فعالیت در نیروهای مسلح مهمترین ماموریت در سطح کشور است و تمام مامویت‌ها منوط به امنیت و دفاع پایدار است. سرلشکر محمد باقری ظهر امروز ۳۰ آبان ماه در بازدید از میدان نیروی زمینی تیپ ۳۸ ذوالفقار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک […]

نذیر کرمان/کرمان رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: حرکت و فعالیت در نیروهای مسلح مهمترین ماموریت در سطح کشور است و تمام مامویت‌ها منوط به امنیت و دفاع پایدار است.

سرلشکر محمد باقری ظهر امروز ۳۰ آبان ماه در بازدید از میدان نیروی زمینی تیپ ۳۸ ذوالفقار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج به ملت ایران و مردم شهیدپرور کرمان و بسیجیان و رزمندگان حاضر در میدان اظهار کرد: بسیج نهال ارزشمندی است که امام راحل غرس کرد و امروز به درخت قدرتمندی تبدیل شده که ریشه در دل تک‌تک مردم دارد و میوه و شاخه‌های آن در همه حرکات مردم ایران نمایان است.

وی افزود: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه قهرمان و فلسطین را محکوم و اعلام می‌کنیم کشتن مردم بی‌گناه نشانه پیروزی صهیونیست‌ها در عملیات غافلگیرانه ۱۵ مهر نخواهد بود.

سرلشکر باقری تصریح کرد: ادامه این روند در فلسطین موجب آشکار شدن جنایت‌های صهیونیست‌ها و همچنین آمریکا و اروپا و همه حامیان صهیونیست‌های کودک‌کش خواهد بود و  پیروزی فلسطین نزدیک است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آنچه امروز در میدان نیروی زمینی تیپ ۳۸ ذوالفقار دیدیم حضور ارزشمند و پا به‌کار یگان‌های نیروهای زمینی در ابعاد مختلف سپاه و سپاه استانی کرمان است و البته این بخش کوچکی از توانمندی نیروهای قهرمان مسلح ماست.

وی تاکید کرد: اگر امروز حرکت، پیشرفت و تحول در کشور داریم، به برکت وجود امنیت پایدار است و این امنیت در سایه استقرار و عملیات شبانه‌روزی نیروهای مسلح امکانپذیر شده است.

سرلشکر باقری اضافه کرد: زمانی که دشمنان ما در صحنه‌هایی مانند فلسطین هستند که هیچ عاملی حتی حقوق بشر دروغین آنها مانع ظلم‌شان نمی‌شود، اگر نیروهای مسلح ما ذره‌ای کوتاهی یا غفلت کنند، دشمنان برای چکاندن ماشه‌ها هیچ کوتاهی نمی‌کنند.

وی افزود: بنابراین اگر بازدارندگی پایدار در کشور ما وجود دارد به برکت حضور و ایستادگی یکایک پاسداران، ارتشیان، انتظامی و بسیجیان و با به کارگیری آخرین دستاوردهای علمی و تجهیزات به روز و کارآمد و فناوری‌های نوین به دست جوانان این کشور است.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح بیان کرد: اهمیت نیروهای مسلح در این گونه حوادث که در جهان و منطقه اتفاق می‌افتد، آشکار می‌شود و نشان می‌دهد ما به عنوان نیروهای مسلح، مسئولیت دفاع و امنیت این کشور را بر عهده داریم که مسئولیت سنگین و حیاتی بر عهده ماست.

سرلشکر باقری تصریح کرد: ثانیه‌ای نباید غفلت کرد و با تدبیر، هوشیاری، طرح‌ریزی، اشراف اطلاعاتی، آموزش، رزمایش و میدان‌داری دائمی باید فضای کشور را آرام و مطمئن برای بسترسازی تمام امور کشور قرار دهیم .

وی بیان کزد: به برکت خون شهدا و ایثارگری‌ها از گذشته تاکنون و پایمردی شما رزمندگان عزیز توسعه و پیشرفت ادامه خواهد داشت.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح در پایان سخنان خود اظهار کرد: حرکت و فعالیت در نیروهای مسلح مهمترین ماموریت در سطح کشور است و تمام مامویت‌ها منوط به امنیت و دفاع پایدار است.

انتهای پیام
تمام مامویت نیروهای مسلح منوط به امنیت و دفاع پایدار است

منبع: ایـسنا
? تمام مامویت نیروهای مسلح منوط به امنیت و دفاع پایدار است