تصفیه بیش از ۲ میلیون مترمکعب فاضلاب در شهر خوی

به گزارش نذیر کرمان از آذربایجان غربی ، تقی پاشایی اظهار کرد: نگهداری از تاسیسات مربوط به دفع بهداشتی فاضلاب خانگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات از برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در بخش فاضلاب است. وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح شبکه فاضلاب […]به گزارش نذیر کرمان از آذربایجان غربی ، تقی پاشایی اظهار کرد: نگهداری از تاسیسات مربوط به دفع بهداشتی فاضلاب خانگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات از برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در بخش فاضلاب است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح شبکه فاضلاب در شهرستان و دفع بهداشتی فاضلاب‌های خانگی، گفت: امروزه ایجاد شبکه فاضلاب یکی از ضروری‌ترین تاسیسات مورد نیاز جوامع بشری برای رعایت بهداشت عمومی محسوب می‌شود.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با نگاهی کلان و با صرف هزینه‌های سنگین و تحمل مشکلات اجرایی پروژه، اقدام به احداث شبکه و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مبتنی بر استانداردهای زیست‌محیطی جهان کرده و با تلاش مستمر در ارتقای سطح بهداشت عمومی گامی‌های بلندی برداشته است.

سلطانی با اشاره به عملکرد شرکت در زمینه تصفیه فاضلاب خوی در ۳ ماه اول امسال، گفت: این شرکت در این مدت ۲ میلیون و ۴۲۶ هزار متر مکعب فاضلاب تولید شده را جمع‌آوری و توسط تصفیه‌خانه فاضلاب شهر خوی، تصفیه کرده است.

مدیر عامل شرکت فاضلاب خوی با اشاره به درصد بهره‌مندی جمعیت شهر خوی از سامانه فاضلاب شهری تصریح کرد: در حال حاضر ۶۷ درصد از جمعیت شهر خوی از پوشش تاسیسات جمع‌آوری و دفع فاضلاب برخوردار بهره‌مند است.

انتهای پیام


تصفیه بیش از ۲ میلیون مترمکعب فاضلاب در شهر خوی

منبع: بــرنا
? تصفیه بیش از ۲ میلیون مترمکعب فاضلاب در شهر خوی