تداوم نهضت مسجدسازی در فهرج/اهالی روستای ثانی آباد نیز از نعمت مسجد بهره مند شدند

شامگاه شنبه ۳۰ مرداد و به مناسبت روز جهانی مسجد یک باب مسجد در یکی دیگر از نقاط روستایی فهرج به نام ثانی آباد افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش فت فتو؛ شامگاه شنبه ۳۰ مرداد ماه و به مناسبت روز جهانی مسجد یک باب دیگر از این مکان مقدس در یکی دیگر […]

شامگاه شنبه ۳۰ مرداد و به مناسبت روز جهانی مسجد یک باب مسجد در یکی دیگر از نقاط روستایی فهرج به نام ثانی آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش فت فتو؛ شامگاه شنبه ۳۰ مرداد ماه و به مناسبت روز جهانی مسجد یک باب دیگر از این مکان مقدس در یکی دیگر از نقاط روستایی شهرستان فهرج به نام ثانی آباد با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و نماینده خیرین مسجدساز اصفهان افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا آقاملایی امام جمعه فهرج در آیین افتتاحیه این مسجد ضمن قدردانی از خیرین مسجدساز اصفهان، نماینده آنان در شرق استان، سپاه و نیروهای بسیجی گفت: تاکنون عمده کار برعهده خیرین بوده و از این به بعد باید شاهد زحمات شورا و دهیار و مردم جهت اقامه نماز در این‌ مکان مقدس باشیم.

وی افزود: در صورتی که استقبال از نماز جماعت مطلوب باشد یک روحانی نیز به این روستا اختصاص داده می شود.

همچنین مهدی علیزاده نماینده خیرین مسجدساز اصفهان در شرق استان در این مراسم گفت: احداث مسجد در روستای ثانی آباد در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ و زیربنای ۱۵۰ متر مربع انجام شده است.

وی با بیان اینکه برای احداث این مکان مقدس مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان از طرف خیرین مسجدساز اصفهان و مردم هزینه شده است افزود: جای دارد از فرمانده سپاه فهرج که در اجرای این قبیل طرح ها همکاری لازم را با ما دارند کمال تقدیر و تشکر داشته باشم.

گفتنی است تاکنون ۵۷ مسجد در سطح شهرستان فهرج توسط خیرین مسجدساز اصفهان بازسازی و احداث شده است.

انتهای پیام/عباسزاده
تداوم نهضت مسجدسازی در فهرج/اهالی روستای ثانی آباد نیز از نعمت مسجد بهره مند شدند

منبع:آرمـان
? تداوم نهضت مسجدسازی در فهرج/اهالی روستای ثانی آباد نیز از نعمت مسجد بهره مند شدند