تحقق انتقال آب خلیج فارس به شهربابک در اینده ای نزدیک

مصطفی رضاحسینی تحقق انتقال آب خلیج فارس در آینده ی نزدیک به شهربابک را نوید بخش دانست و گفت : برای ما به هیچ عنوان پذیرفته و قابل قبول نیست که مردم شهربابک در وضعیت بی آبی و بحران آب باشند و آب شرب مردم به خارج از شهرستان منتقل شود. به گزارش خبرنگار اقطاع […]

مصطفی رضاحسینی تحقق انتقال آب خلیج فارس در آینده ی نزدیک به شهربابک را نوید بخش دانست و گفت : برای ما به هیچ عنوان پذیرفته و قابل قبول نیست که مردم شهربابک در وضعیت بی آبی و بحران آب باشند و آب شرب مردم به خارج از شهرستان منتقل شود.

به گزارش خبرنگار اقطاع خبر از شهربابک ، مصطفی رضاحسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ خبرنگار ما، مبنی بر خدمات اجتماعی شرکت های اقماری و شرکت  مس فلزرنگین  اظهار کرد : باتوجه به تحریم ها و شرایط اقتصادی دولت ، باید از ظرفیت  و پتانسیل های مالی شرکت  های اقماری استفاده کرد. طی یکسال گذشته پروژه های مختلفی  مانند: ساخت موزه ، حسینیه سپاه، ساخت کلانتری نیروی انتظامی،ساخت توانبخشی هلال احمر، آسفالت راه‌های روستایی، آبرسانی به روستاها و شهرها و چندین پروژه دیگر  توسط شرکت مس فلز رنگین انجام گرفته است.

 نماینده مردم شهربابک به مخالفت و‌رای منفی خود از طرح صیانت از حقوق کاربران  فضای مجازی خبرداد و اضافه کرد : با  توجه به تاکیدات  مقام معظم رهبری  باید از  ولنگاری فضای مجازی جلوگیری کرد  اما طرح صیانت باید کارشناسی شده باشد  اما طرح صیانت فعلی حساب شده نبوده و  در  مجلس این طرح  مصوب نشد.  و من با این طرح و پیشنهاد مخالف هستم و  رای منفی دادم.

 مصطفی رضاحسینی تحقق  انتقال آب خلیج فارس در آینده ی نزدیک   به شهربابک را نوید بخش دانست و گفت : برای ما به هیچ عنوان  پذیرفته و قابل قبول نیست که  مردم  شهربابک در وضعیت بی آبی و بحران آب باشند و آب شرب مردم به خارج از شهرستان منتقل شود.

نماینده مردم شهربابک در خاتمه با تاکید بر پیگیری در توقف انتقال آب شهربابک به سرچشمه اعلام کرد : در حال پیگیری برای توقف انتقال آب به مجتمع مس سرچشمه هستیم و مردم مطمئن باشندکه اجازه انتقال آب شهربابک را به هیچ شهر و استانی را  نخواهیم داد و مسئله  آب شهربابک را با رئیس جمهور منتخب، استاندار کرمان  و دستگاه‌های امنیتی در میان گذاشته ایم.

انتهای پیام/الهام همتمنبع:آرمان