تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان از تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در این واحد دانشگاهی خبر داد. مجید فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در سیرجان از تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان خبر داد و اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با […]

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان از تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در این واحد دانشگاهی خبر داد.

مجید فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در سیرجان از تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان خبر داد و اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با تجهیز سالن ورزشی به‌زودی به‌عنوان یکی از مراکز رسمی انجام واکسیناسیون معرفی خواهد شد و کارکنان و دانشجویان حائز شرایط می‌توانند در این مرکز دُز واکسن‌های خود را دریافت کنند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در راستای رسالت‌های اجتماعی و با توجه به ابلاغ بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی این مرکز(سالن ورزشی) را تجهیز و روزهای آینده پس از تأیید از سوی سازمان مرکزی دانشگاه و با رسیدن واکسن کار خود را آغاز خواهد کرد.

تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

معاون توسعه مدریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان ادامه داد: در مرحله نخست طرح واکسیناسیون کرونا، کارکنان و اعضای هیئت‌ علمی این واحد دانشگاهی به همراه خانواده و در مرحله دوم دانشجویان به همراه خانواده و در مرحله سوم دانشجویان کل شهرستان و در مرحله چهارم کل افراد شهر زیر پوشش تزریق واکسن قرار خواهند گرفت.

فنایی گفت: قبل از این نیز بنا بر اعلام نیاز دانشکده علوم پزشکی شهرستان سیرجان، فضایی مناسب برای اجرای طرح واکسیناسیون در ساختمان مجموعه فرهنگی آموزشی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در نظر گرفته بودیم و امیدواریم که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بتواند گامی در راستای سلامت دانشگاهیان و افراد جامعه بردارد.

تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/منبع:آنـــا
? تجهیز دومین مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان