تجلیل آزادگان زرندی از مدافعان خط مقدم جبهه سلامت

همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن، جمعی از آزادگان شهرستان زرند با اهدای شاخه گل از کادر درمان بیمارستان‌های این شهرستان تجیل کردند. به گزارش فت فتو از زرند، همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی جمعی از آزادگان شهرستان زرند با حضور در گلزار شهدا و نثار شاخه گل و […]


همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن، جمعی از آزادگان شهرستان زرند با اهدای شاخه گل از کادر درمان بیمارستان‌های این شهرستان تجیل کردند.

به گزارش فت فتو از زرند، همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی جمعی از آزادگان شهرستان زرند با حضور در گلزار شهدا و نثار شاخه گل و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و همرزمان شهیدشان تجدید پیمان کردند.

همچنین در ادامه آزادگان سرافراز در بیمارستان‌های سینا و تامین اجتماعی حضور یافتند و از زحمات طاقت‌فرسای  کادر درمان در بخش ویژه کرونا این بیمارستان‌ها با اهدای شاخه گل به پرستاران و پزشکان بخش کرونا بیمارستان  از مدافعان جبهه سلامت در مقابله با ویروس منحوس کرونا قدردانی کردند.

حسن عرب رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند که آزادگان را همراهی می‌کرد، در گفت‌وگو با فت فتو در زرند اظهار کرد: شهرستان ولایتمدار و شهیدپرور زرند ۱۲۶ آزاده در دوران دفاع مقدس دارد که این آزادگان در زندان‌های رژیم بعث عراق تحت شدیدترین شکنجه‌ها قرار داشتند.

آزاده گرانقدر حاج حبیب‌الله خنجری مشاور استاندار در امور ایثارگران گفت: در طول مدت اسارت ۸۹ ماه موفق به حفظ کل قرآن مجید شدم.

وی ادامه داد: آزادگان ما در حقیقت سند محکم ایستادگی و شجاعت این مرزبوم هستند که در دوران سخت اسارت بدون اینکه در برابر خواسته‌های دشمن تسلیم شوند از حریم این ملت و انقلاب اسلامی جانانه دفاع کردند.

خنجری اشتغال فرزندان ایثارگران را از مهمترین دغدغه‌های فرزندان آزادگان دانست و بر لزوم توجه بیش از پیش به اشتغال این قشر فداکار تاکید کرد.

این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد و آزادگان با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیان خاطرات دوران اسارت خود پرداختند.

انتهای پیام/۸۰۰۲۲/ب
منبع:فــارس
? تجلیل آزادگان زرندی از مدافعان خط مقدم جبهه سلامت